پنجشنبه, 03 اسفند 1402
پنجشنبه, 03 اسفند 1402
وزارت میراث فرهنگی خبرداد:

سفر ۲۰ اینفلوئنسر خارجی برای تولید محتوای گردشگری به ایران

۱۴۰۲/۱۱/۱۷ ۲۱:۵۲ چاپ

 حکایت گیلان | معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی: ۲۰ اینفلوئنسر از کشورهایی از جمله چین، مالزی و برزیل به ایران برای تولید محتوای گردشگری می آیند.

۲۰ اینفلوئنسر خارجی برای تولید محتوای گردشگری به ایران می‌آیند و ورود گروه‌های رسانه ای یک اقدام مستمر است.

شالبافیان تصریح کرد: کشورهای روسیه، ترکیه، مالزی، اندونزی، تایلند، ازبکستان، ویتنام، تاجیکستان، زیمباوه، تانزانیا و سریلانکا در این نمایشگاه غرفه دارند. همچنین برای شرکت کنندگان خارجی فضاهای گفت وگو تهیه شده است. ضمن اینکه ۶۹ دفتر خدمات مسافرتی خارجی به غیر از دفاتری که غرفه دارند اعلام حضور کردند که بیشتر از شهرهای کازان و سنت پترزبورگ روسیه هستند.

وی افزود: بازدیدکنندگانی از مالزی اندونزی، عراق و تونس خواهیم داشت. همچنین مسئولانی از جمله دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و هیأت همراه، دبیر کل اکو و سازمان همکاری‌های اسلامی و رئیس کمیته گردشگری ازبکستان به نمایشگاه ملی آیند. دانشجویان بیش از ۲۰ دانشگاهی که رشته گردشگری دارند نیز در این برنامه حضور دارند.

وی ادامه داد: ۲۰ اینفلوئنسر از کشورهایی از جمله چین، مالزی و برزیل به ایران برای تولید محتوای گردشگری می آیند. تولید محتوای خوبی در حوزه گردشگری کشورهای که لغو روادید شده، انجام شده است که بخشی از آنها در نمایشگاه رونمایی می‌شود. از کشورهای لغو روادید شده آژانس‌های گردشگری نیز در نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

شالبافیان گفت: حضور گروه‌های رسانه‌ای را در کشور داشته‌ایم. این کار مستمری است که همیشه انجام می‌شود. بازیگر بالیوودی نیز به ایران آمد و چند وقت پیش یک نشست رسانه‌ای هم برگزار کرد.

وی افزود: سال قبل که بخش‌هایی، موضوع خوراک بیشتر دیده شد، انتقاد به نمایشگاه افزایش پیدا کرده بود. سعی کردیم این موضوع را حل کنیم امسال اعلام شد که خوراک حذف می‌شود باز هم انتقاد کردند به همین دلیل گفتیم یک بخش جدا برای آن در نظر گرفته شود ۲۶ گروه آئینی نیز در برنامه حضور دارند. عمده مشکل ما آب و هواست و گروه‌های موسیقی ترجیح می‌دادند که در سالن برنامه داشته باشند. زمان بندی اجرای برنامه‌های موسیقی اعلام می‌شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان