پنجشنبه, 03 اسفند 1402
پنجشنبه, 03 اسفند 1402

 حکایت گیلان | عضو شورای شهر رشت گفت: با هدایت میادین میوه و تره بار به دیگر نقاط رشت حجم بار ترافیکی تا حدودی کاهش پیدا می کند.
به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت، حسن کریمی کرنق عضو شورای شهر رشت در جلسه علنی شورا با اشاره به مشکلاتی از جمله ترافیک، پسماند و... در رشت اظهار کرد: مجموعه مدیریت شهری رشت در این مباحث با جدیت ورود کرده و تا حدودی نیز مشکلات در برخی از این حوزه ها برطرف شده است.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات بزرگ شهر که چندان مورد توجه قرار نگرفته است و از قضا در کیفیت زندگی انسان نیز بسیار تاثیرگذار است وجود میادین میوه و تره بار است افزود: میادین میوه و تره بار کنونی رشت گنجایش حجم خریداران فراوان را ندارد و گره های ترافیکی از ابن بابت ایجاد می شود و فقدان توانایی در نظافت مطلوب که منجر به تولید زباله های فراوان نیز می شود از دیگر دغدغه ها در این حوزه است.
کریمی کرنق با تاکید به اینکه میادین میوه و تره بار باید به مکان های دیگری منتقل شوند تصریح کرد: در بسیاری از شهرها میادین های میوه بزرگی وجود دارد و تقاضا دارم با هدایت این میادین به نقاط دیگر از مشکلات ترافیکی و بهداشتی در درون شهر کاهش پیدا کند.
 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان