چهارشنبه, 02 اسفند 1402
چهارشنبه, 02 اسفند 1402
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان:

بخش ویژه بیمارستان رسول اکرم راه اندازی شد

۱۴۰۲/۱۱/۱۶ ۲۲:۰۱ چاپ

حکایت گیلان | مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از راه اندازی بخش ویژه بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت با صرف اعتبار ۲۰ میلیارد تومان اعتبار خبر داد.

به گزارش مهر، حسین ابراهیمی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار کرد: خدمات بیمه درمان تأمین اجتماعی در جامعه بسیار گسترده و متنوع است.

وی برخورداری از درمانگاه را نیاز مبرم هر منطقه‌ای دانست و افزود: بروز رسانی خدمات درمانی در اولویت قرار دارد.

وی از احداث درمانگاه بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: کلنگ احداث این درمانگاه به زمین خورده و در آینده نزدیک راه اندازی و به بهره برداری می‌رسد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از احداث مجموعه درمانی و تفریحی در لاهیجان خبر داد و اضافه کرد: تعهد قراردادی ساخت درمانگاه چند منظوره لاهیجان ۱۸ ماه بوده که در حال انجام است.

ابراهیمی از احداث درمانگاه در دو شهر رضوانشهر و شفت خبر داد و بیان کرد: کارهای مقدماتی ساخت درمانگاه در این دو شهر انجام شده است که جامعه هدف خوبی را هم در بر می‌گیرد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از راه اندازی مجتمع رفاهی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت خبر داد و اضافه کرد: این مجموعه دارای فضای ورزشی، تفریحی، سالن آمفی تئاتر، رستوران و واحد اقامتی است.

ابراهیمی با اشاره به چالش کمبود نیروی انسانی در برخی مراکز درمانی گیلان بیان کرد: تعداد زیادی از نیروهای بیمارستان رسول اکرم امسال و سال آینده بازنشسته می‌شوند و با چالش جدی در این بخش مواجهیم

وی از راه اندازی بخش ویژه بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری است که معطل نیروی انسانی مانده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان