شنبه, 29 اردیبهشت 1403
شنبه, 29 اردیبهشت 1403

 حکایت گیلان | رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: با تدوین چشم انداز بیست ساله مسیر راه مدیریت شهری رشت برای تمام ادوار مشخص می شود .
به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در جلسه کمیسیون توسعه پایدار شورا با اشاره به بررسی سند چشم انداز بیست ساله شهرداری رشت اظهار کرد: برای تحقق توسعه پایدار باید درآمد پایدار داشته باشیم .
وی با قدردانی از تلاش های انجام شده پیرامون تدوین سند راهبردی و چشم انداز بیست ساله شهرداری رشت افزود: سالیان طولانی شورا و شهرداری رشت به دنبال آن بودند که برنامه مدونی برای شهرداری ترسیم شود اما هیچ گاه این خواسته محقق نشد چون اراده ای برای اینکار نبود و خوشبختانه در این دوره این گام اساسی برداشته شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه تا پیش از این برنامه های عمرانی شهرداری بر اساس سلایق مدیران شهرداری و شورا مدیریت می شد بیان کرد: یقینا با تدوین این چشم انداز مسیر راه مجموعه مدیریت شهری ترسیم می شود و معتقدیم این چشم انداز می تواند همانند یک رساله عملیه، مسیر راه رابرای تمام ادوار مدیریت شهری مشخص کند و ان شاالله هر آنچه که در این باره رقم می خورد برای توسعه و آبادانی شهر و رفاه بیشتر رشتوندان عزیز که لایق بهترینها هستند، مثمر ثمر باشد.
کارگرنیا با اشاره به اینکه در ترسیم این چشم انداز می توانیم از دیگر کلان شهرهای کشور نیز الگوبرداری کنیم افزود: امیدواریم این مهم خالی از ایراد و اشکال و قابلیت اجرا را در تمامی سطوح برای سالهای پیش رو داشته باشد.
 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان