جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402

به واقع هرچند ما نیز در این پایگاه خبری از منتقدان مدیرعامل سابق سازمان بودیم، ولی به واقع از این حجم تغییرات شگرف عده ای شگفت زده شده ایم و دلمان از بی معرفتی عده ای می سوزد. خود آقای روزبهان نیز شاید به این نتیجه رسیده که تنها پست و مقامش دارای اهمیت است و افرادی بعد از برکناری وقعی به ایشان نمی گذارند. دیگر مانده است که معاون فرهنگی سازمان که پدر داماد روزبهان است طی نامه ای از انتصاب سرپرست موقت سازمان ابراز خوشحالی کند.

اختصاصی حکایت گیلان | بعد از برکناری محمد ولی روزبهان از مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی، شاهد چندین نامه تقدیر و تشکر از سوی بعضی سرمایه گذاران ، اعضای شورا و دهیاران این منطقه خطاب به مرتی بانک دبیر شورایعالی مناطق آزاد و رئیس جمهور هستیم که رسانه های استان  نیز  نسبت به انتشار گسترده آن اقدام کردند. مشخص نیست این افراد اگر منتقد روزبهان بودند ، پیش از این چرا انتقادات خود را مطرح نکرده بودند. البته به این سوال نیز پاسخ نمی دهند که انتصاب سرپرست موقت چه جای تقدیر و تشکر دارد. یعنی قصد دارند دبیر شورایعالی مناطق آزاد را  تحت فشار بگذارند که این سرپرست جدید را به عنوان مدیرعامل نیز منصوب کند؟

در جای دیگر یکی از کارمندان سازمان نیز که زمان انتصاب روزبهان با تیتر مجید صیادنورد «تغییر رویاهای منطقه آزاد انزلی با ترسیم افق های جدید فعالیت» به استقبال این این انتصاب رفته بود، حالا نوشته است: « عدم مقبولیت از سوی دبیر شورایعالی، استفاده از نیروی انسانی که یا دارای ارتباط خانوادگی بوده یا مورد تأیید رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در کنار عدم توفیق در بهره برداری از راه آهن به همراه تلاش برای تغییر محدوده از طریق تعویض نام و برند منطقه آزاد انزلی، قطعات پازل سخت شدن شرایط و تغییر دکتر روزبهان را تشکیل داد.» تیتر و یادداشت تحلیلی ایشان بعد از انتصاب مدیرعامل جدید نیز چندان نباید کار سختی باشد. 

به واقع هرچند ما نیز در این پایگاه خبری از منتقدان مدیرعامل سابق سازمان بودیم، ولی به واقع از این حجم تغییرات شگرف عده ای شگفت زده شده ایم و دلمان از بی معرفتی عده ای می سوزد. خود آقای روزبهان نیز شاید به این نتیجه رسیده که تنها پست و مقامش دارای اهمیت است و افراد بعد از برکناری وقعی به ایشان نمی گذارند. دیگر مانده است که معاون فرهنگی سازمان که پدر داماد روزبهان است طی نامه ای از انتصاب سرپرست موقت سازمان ابراز خوشحالی کند. 

سرپرست فعلی سازمان هرچند در ابتدای امر پیام های تبریک و خوشحالی زیادی را دریافت کرده است، ولی باید بترسد از روزی که برخلاف جریان و امورات این افراد شنا کند و یا حتی پایان مدت دوران مدیریتیش اعلام شود . معلوم نیست در هنگام انتصاب مدیرعامل بعدی بسیاری از  تنظیم کنندگان نامه تمجید و تشویق کجا خواهند بود. به واقع بترسید آقای نقوی از دوستی های خاله خرسه! 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان