شنبه, 29 اردیبهشت 1403
شنبه, 29 اردیبهشت 1403

 حکایت گیلان | مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در مراسم رونمایی از پوستر شانزدهمین نمایشگاه تجسمی فجر و گشایش نمایشگاه " تجسم هنر " اظهار کرد: این نمایشگاه با ۳۸ اثر از ۱۰ هنرمند گیلانی میزبان علاقمندان به شاخه های هنرهای تجسمی در نگارخانه تالار مرکزی رشت شده است.

به گزارش ایرنا، امیرحسین طاهری گفت: این نمایشگاه که در قالب شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار می شود شاخه استانی تجسم هنر است که هنرمندان برجسته آثار خود را در آن به نمایش می گذارند.

وی اضافه کرد: در نمایشگاه "تجسم هنر" آثار نقاشی، مینیاتور، خوشنویسی و تذهیب هفت هنرمند زن و سه هنرمند مرد به نمایش گذاشته شده است و علاقمندان می توانند از هفتم تا بیست و یکم بهمن ماه از این آثار بازدید کنند.

دبیر هنری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گیلان گفت: در این نمایشگاه ۲۶ اثر نقاشی از آذر خباز دادگر، صادق عمادزاده، سید مهین مرتضوی، هنگامه پورمحمد گسکری، بهرام توکلی و معصومه پورجعفر به نمایش گذاشته شده است.

امید ژاله تصریح کرد: در بخش خوشنویسی نیز پنج اثر از مهدی سجودی و لیلا قانع، در تذهیب ۲ اثر از فاطمه مرادی و در مینیاتور پنج اثر از الهه سادات بزرگی در معرض دید عموم گذاشته شده است.

علاقمندان می توانند از هفت تا ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر و ۱۵ تا ۲۰ عصر در نگارخانه تالار مرکزی رشت از این آثار دیدن کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان