شنبه, 29 اردیبهشت 1403
شنبه, 29 اردیبهشت 1403
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان مطرح کرد:

ضرورت شناسایی سرمایه گذاران حوزه کشاورزی توسط مدیران جهاد کشاورزی

۱۴۰۲/۱۱/۰۷ ۱۶:۲۷ چاپ

 حکایت گیلان | رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در جلسه شورای مدیران این سازمان مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان را به جذب سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف کشاورزی استان مکلف کرد و استفاده از ظرفیت بخش دام و طیور، آبزی‌پروری، تولیدات گلخانه ای و صنایع تبدیلی را از جمله پتانسیل‌های قابل استفاده در این حوزه دانست.

به نقل از روابط عمومی، صالح محمدی، در نشست شورای مدیران این سازمان با تبریک میلاد مولی الموحدین حضرت علی (ع) و بزرگداشت روز پدر به استفاده از فرصت و امانت پست مدیریت در نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: ما خدمتگزاران ناب‌ترین و زحمتکش‌ترین بخش جامعه یعنی کشاورزان هستیم و باید از این فرصت و امانتی که در اختیار ماست برای خدمت به خلق استفاده کنیم.

وی با معرفی مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان گیلان به عنوان بازوان اجرایی رئیس سازمان خاطرنشان کرد: باید در کارها از شورا و خرد جمعی استفاده کنید تا به برآیند مطلوب دست یابید.

محمدی منابع انسانی را سرمایه‌های یک مجموعه دانست و گفت: باید از این سرمایه‌ها محافظت کرده و برای حفظ آنان بکوشیم.

وی مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان و معاونین این سازمان را از فعالیت به نفع کاندیدای خاص در انتخابات بر حذر داشت و گفت: سازمان جهاد کشاورزی یک دستگاه سیاسی نیست و هیچ مدیری حق ندارد خود را وارد صحنه تبلیغات انتخابات کند و اگر می‌خواهد در این زمینه فعالیت داشته باشد می‌تواند دراین مدت از مرخصی استفاده کند و هیچ مدیری حق ندارد تحت هیچ شرایطی امکاناتی را به کاندیدای خاصی ارائه دهد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی در ادامه به تکلیف سازمان جهاد کشاورزی در کشت دوم پرداخت و گفت: طرح کشت علوفه در شالیزارها باید با نگاه استفاده از ظرفیت دانشگاه و تشکل‌ها و شناسایی عرصه‌ها و قابلیت آن هر چه سریع‌تر بررسی و آغاز شود.

محمدی مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان را به جذب سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف کشاورزی استان مکلف کرد و استفاده از ظرفیت بخش دام و طیور، آبزی‌پروری، تولیدات گلخانه ای و صنایع تبدیلی را از جمله پتانسیل‌های قابل استفاده در این حوزه دانست.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان