شنبه, 12 اسفند 1402
شنبه, 12 اسفند 1402
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان اعلام کرد :

دریافت حواله کود کشاورزی کشاورزان گیلانی از طریق مراکز دولتی و غیر دولتی

۱۴۰۲/۱۱/۰۴ ۱۸:۱۵ چاپ

 حکایت گیلان | رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: کلیه کشاورزان گیلانی با همراه داشتن کارت ملی و مراجعه به مراکز خدمات دولتی و غیردولتی می‌توانند نسبت به دریافت حواله کود مزرعه خود اقدام نمایند.

به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی افزود: ثبت اطلاعات بهره‌برداران در سامانه پهنه‌بندی در مراکز دولتی خدمات کشاورزی پیش شرط صدور حواله و احراز هویت بهره‌برداری در سامانه پایش کود است.

وی آغاز زمان دریافت حواله کود کشاورزی را اول دی ماه سال جاری کشاورزان اعلام کرد و گفت: تعرفه تعدیل شده برای دریافت حواله کود صرفاً در مراکز خدمات غیردولتی است که از سوی کشاورزان پرداخت خواهد شد.

محمدی از واسپاری بخشی از امور سازمان جهاد کشاورزی در اجرای قانون افزایش بهره‌‎وری کشاورزی به مراکز خدمات غیر دولتی خبر داد و یادآور شد:  این مراکز هم اکنون در شهرستان‌های رشت، خمام، املش، لنگرود، رضوانشهر و ماسال به طور کامل مستقر و آماده خدمت می‌باشند و همچنین در سه شهرستان آستانه اشرفیه، شفت و انزلی به زودی مراکز غیر دولتی راه‌اندازی می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان تصریح کرد: قیمت کود نسبت به سال گذشته افزایش نداشته و کماکان به قیمت اول سال جاری در کلیه کارگزاری‌های مجاز عرضه می‌شود و همچنین برای اطلاع از قیمت کود، کارگزاران موظف هستند نسبت به نصب جدول قیمت به تفکیک نوع کود در معرض دید کشاورزان اقدام نمایند.  

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان