پنجشنبه, 03 اسفند 1402
پنجشنبه, 03 اسفند 1402

اختصاصی حکایت گیلان | با انتشار لیست ۱۰۱۴ نفره شورای نگهبان و اعلام اسامی تایید صلاحیت تعدادی از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کنار تعدادی محدود چهره شناخته شده؛ نام هیچکدام از نمایندگان ادوار مجلس در لیست شورای نگهبان به چشم نمیخورد.
بررسی های حکایت گیلان نشان می دهد که جلسات بررسی پرونده های تایید صلاحیت نمایندگان ادوار مجلس از امروز در شورای نگهبان آغاز شده است و پرونده نمایندگان بعد از بررسی مجدد، در صورت تایید، در روزهای آتی منتشر خواهد شد.

از استان گیلان نفراتی چون غلامعلی جعفرزاده، محمد صادق حسنی، حسن تامینی، ایرج ندیمی، احمد دنیامالی ، شکری و محمد مهدی افتخاری منتظر بررسی نهایی شورای نگهبان و اعلام تایید صلاحیتها هستند که بنظر می رسد تا اعلام نهایی شورای نگهبان وضعیت این افراد در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در همین مورد، جعفرزاده نماینده سابق رشت نیز دقایقی پیش و در کانال تلگرامش از عدم تایید صلاحیت رسمی خود تا این لحظه خبر داد و نوشت:

تایید صلاحیت‌ها طبق قانون اسامی به ترتیب و سری به سری تا تاریخ ۱۹ بهمن اعلام میشودبنابراین باید تا تاریخ ۱۹ بهمن حوصله و صبر نمود. اینجانب ثبت نام اولیه ام در تهران است و به محض اخذ تاییدیه نسبت به انتقال آن به شهرستان رشت قطعا اقدام خواهم نمود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان