جمعه, 11 اسفند 1402
جمعه, 11 اسفند 1402

به گزارش حکایت گیلان |رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت با اعلام این خبر گفت: پروژه سنگفرش بازارچه سبزه میدان رشت، با هدف مناسب سازی گذر خوراک، از امروز ۲بهمن ماه آغاز می شود.

امید اکبری، با اشاره به انعقاد قرارداد این پروژه، اضافه کرد: بازارچه سبزه میدان واقع در کوچه جمشید جمراد در پیاده راه اعلم الهدی، از قدیم، محل فعالیت واویشکاپزی های رشت بوده و هست و بدین منظور پس از مطالعات انجام شده در حوزه بازآفرینی سازمان عمران، مقرر شد کف سازی، سنگفرش و مناسب سازی این محور برای فعالیت بیشتر این خوراک خیابانی انجام شود.

اکبری، با اشاره به طرح های در دست اقدام برای اجرای پروژه های گردشگری رشت در محور ۷کیلومتری مصوب شهرداری، تصریح کرد: از زمانیکه رشت به عنوان شهر خلاق خوراک در یونسکو معرفی شد، مدیریت شهری در راستای برندسازی شهرخلاق خوراک، اقداماتی انجام داده است و سنگفرش کوچه جمشید جمراد، موسوم به گذر خوراک نیز در همین راستا صورت می گیرد.

وی، با بیان اینکه قرارداد این پروژه منعقد شده است، خاطرنشان کرد: از امروز ۲بهمن ماه، پروژه، تحویل پیمانکار می شود و  با سنگفرش کوچه مذکور، این محور آرام سازی است و خودروها می توانند از گذر آفخرا به بازارچه سبزه میدان تردد داشته باشند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان