جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402

 حکایت گیلان | رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان از افتتاح بیش از 80 پروژه این سازمان در بخش‌های تولیدی، زیرساختی، آب و خاک، صنایع تبدیلی، دام، طیور و آبزیان در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی  در این استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی، صالح محمدی در جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان گفت: ایام دهه فجر انقلاب اسلامی به خصوص در برهه زمانی کنونی که در جنگ ترکیبی به سر می‌بریم، فرصتی برای نشان دادن خدمات دولت است.

وی افزود: دشمن تلاش دارد خدمات دولت و کارگزارن آن را کم‌اهمیت نشان دهد و از این رو بر بیان مشکلات و نقاط ضعف متمرکز می‌شود و با رفتار هوشمندانه در ایام دهه فجر می‌توانیم این نقشه‌ها را خنثی کنیم.

محمدی با اشاره به همزمانی ایام دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام انتخابات و التهابات منطقه یادآور شد: رویکرد ما در دهه فجر امسال باید متفاوت از سال‌های گذشته باشد و برای تبیین فعالیت‌های وزارت جهاد کشاورزی باید بیش از پیش تلاش کنیم.

وی امنیت غذایی را سنگر امروز جهاد کشاورزی دانست و گفت: سنگرها در گذشته در میدان‌های جنگ بوده و امروز همان سنگر به حیطه جامعه کشیده شده و امنیت غذایی سنگر امروز ماست است و استان گیلان علی‌رغم مساحت کم، اثرگذاری بزرگی در تامین امنیت غذایی کشور بر عهده دارد.

وی نشان دادن دستاوردهای جهاد کشاورزی در حیطه امنیت غذایی را در کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان بسیار مهم دانست.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان