جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402
شکست در انتخابات آن قدرها هم بد نشد؛

نماینده سابق لنگرود، گزینه جدی مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی

۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۱:۴۸ چاپ

از آن جا که در برکناری روزبهان، انتقادات نماینده فعلی بندرانزلی تاثیر فراوانی داشت، باید منتظر ماند که واکنش دنیامالی و دیگر نمایندگان از جمله نماینده فعلی  لنگرود به انتصاب احتمالی لاهوتی در سازمان منطقه آزاد انزلی چگونه خواهد بود.

اختصاصی حکایت گیلان | شنیده ها حکایت از آن دارد، مهرداد لاهوتی نماینده سابق لنگرود و مشاور دکتر نوبخت به عنوان جدی ترین گزینه مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی مطرح است.

لاهوتی که در انتخابات اخیر مجلس با اختلاف اندکی شکست خورد، سابقه سه دوره نمایندگی مجلس را در کارنامه دارد. او بعد از انتخابات با حکم نوبخت به عنوان  مشاور امور مجلس و حقوقی رییس سازمان برنامه و بودجه منصوب شد.

بعد از برکناری روزبهان که از نزدیکان دکتر نوبخت محسوب می شد، حالا شاید لاهوتی از میان مشاوران گیلانی معاون رئیس جمهور، به عنوان  گزینه مدیرعاملی منطقه ازاد انزلی منصوب شود.

از آن جا که در برکناری روزبهان، انتقادات نماینده فعلی بندرانزلی تاثیر فراوانی داشت، باید منتظر ماند که واکنش دنیامالی و دیگر نمایندگان از جمله نماینده فعلی  لنگرود به انتصاب احتمالی  لاهوتی در سازمان منطقه آزاد انزلی چگونه خواهد بود. لاهوتی در زمان نمایندگی از جمله نمایندگان پیگیر گسترش محدوده منطقه آزاد انزلی بود. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان