چهارشنبه, 02 اسفند 1402
چهارشنبه, 02 اسفند 1402

 حکایت گیلان | جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری ۲ مأمور قلابی و کشف سلاح و مقداری اوراق و اسناد مجعول دولتی، بانکی و مدرک تحصیلی از مخفیگاه آنان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین حسن‌پور در تشریح این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی در پی اطلاع از اخاذی، کلاهبرداری و تهدید مردم توسط یک مأمور قلابی در شهرستان رشت، پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس و میدانی صحت موضوع برای پلیس محرز شد، ادامه داد: پلیس با همکاری مأموران سپاه ناحیه رشت در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: از مخفیگاه متهم ۴۳ ساله ۲ قبضه کلت کمری جنگی به همراه ۱۰ فشنگ، یک قبضه کلت گازی، ۸۸ عدد فشنگ جنگی، ۲ عدد شوکر، ۳ دستگاه بی‌سیم، ۳ عدد شارژر بی‌سیم، یک عدد باتوم، یک عدد افشانه دفاع شخصی، حدود ۷۰۰ عدد ساچمه، ۱۲ کپسول گاز سلاح گازی، یک عدد تبرزین، ۶ عدد مهر ارگان‌های دولتی و مقداری اوراق و اسناد مجعول دولتی، بانکی و مدرک تحصیلی کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیس، متهم دستگیر شده هویت همدست خود و خریدار سلاح را در شهر رشت فاش کرد، بیان‌داشت: متهم ۳۷ ساله دیگر نیز دستگیر و با هماهنگی قضائی در بازرسی از منزل وی یک قبضه کلت گازی شبه جنگی، ۲ عدد کپسول گاز و ۲ تیغه خشاب کشف شد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان