سه شنبه, 08 اسفند 1402
سه شنبه, 08 اسفند 1402
با برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه در رشت؛

تیم های برتر گیلان مشخص شدند

۱۴۰۲/۱۰/۱۷ ۱۰:۵۵ چاپ

اختص حکایت گیلان | برگزاری رقابت‌های پاورلیفتینگ و پرس سینه بدون لوازم گیلان، جام قهرمانان، یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، انتخابی مِستر یُونیوِرس با معرفی تیم‌های برتر در رشت پایان یافت.
در این رقابت‌ها که در سالن ورزشی ملوان جوان رشت برگزار شد در رشته پرس سینه رده سنی جوانان تیم‌های پاور فیتنس انزلی، ملوان جوان رشت و مجید پورمند رشت اول تا سوم شدند.
در رده سنی بزرگسالان نیز تیم ملوان جوان رشت قهرمان شد، تیم‌های هیات لاهیجان و افتخار آستانه اشرفیه عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.
در رقابت‌های پاورلیفتینگ رده سنی جوانان تیم‌های مجید پورمند رشت، پاور رشت و عقاب لشت نشاء مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
در رده سنی بزرگسالان نیز تیم ارسلان لاهیجان قهرمان شد، تیم‌های مجید پورمند رشت و جزیره صومعه سرا عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در این رقابت‌ها ۲۷۵ ورزشکار از سراسر گیلان به مدت ۲ روز در سالن ملوان جوان رشت حضور داشتند و نفرات برتر با نظر کمیته فنی جواز حضور در مسابقات بین المللی مستریونیورس ۲۰۲۴ را کسب می کنند.

با برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه در رشت؛با برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه در رشت؛با برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ و پرس سینه در رشت؛

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان