دوشنبه, 07 اسفند 1402
دوشنبه, 07 اسفند 1402
اصرار شهرداری رشت برای بهره برداری از یک بنای نیمه تمام؛

المان آرامگاه دکتر حشمت آماده نیست، اما فردا افتتاح می شود!

۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۰:۳۴ چاپ

به نظر می رسد بدون در نظر گرفتن جذابیت های بصری قرار است المان دکتر حشمت مورد بهره برداری قرار بگیرد و مدیران شهرداری رشت و اعضای شورا آن را به نام خود ثبت کنند.

اختصاصی حکایت گیلان |آخرین اخبار حکایت از آن دارد که  المان  آرامگاه دکتر حشمت در چله خانه رشت هنوز به صورت کامل آماده بهره برداری نیست، اما با اصرار شهرداری رشت قرار است فردا افتتاح آن به صورت رسمی اعلام شود. 

طرح یادمان آرامگاه حشمت مدت ها با کندی فراوانی در دست اجرا بود و مدتی نیز به دلیل تغییر طرح اولیه با توقف همراه بود. هرچند حضور شهردار جدید موجب تسریع در ساخت این یادمان شده است، اما مشخص است که همچنان کار زیادی برای بهره برداری از آن باقی مانده است. 

پیش از این گفته می شد نورپردازی، تزئینات، محوطه سازی، دفع آبهای سطحی، تهیه سنگ مزار جدید و تابلوی راهنما با انعقاد قرارداد دیگری اجرایی می شود. به نظر می رسد بدون در نظر گرفتن جذابیت های بصری قرار است المان دکتر حشمت مورد بهره برداری قرار بگیرد و مدیران شهرداری رشت  و اعضای شورا آن را به نام خود ثبت کنند. 

گفتنی است هنوز از خبرنگاران برای مراسم فردا دعوت نامه ای فرستاده نشده و احتمالا علت اصلی آن را رعایت پروتکلهای بهداشتی اعلام خواهند کرد و به این اشاره نخواهد شد که این المان هنوز به صورت کامل به پایان نرسیده است. شاید در نظر دارند مثل بسیاری از پروژه های دیگر برای چندبار دیگر نیز آن را افتتاح کنند. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان