دوشنبه, 14 اسفند 1402
دوشنبه, 14 اسفند 1402

حکایت گیلان | با پایان مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان، پیش از اعلان رسمی، لیست و اسامی نهایی تایید صلاحیت شدگان به دست حکایت گیلان رسید.

بر این اساس ۱۲ نماینده فعلی گیلان تایید صلاحیت‌ شده و تنها احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی موفق به اخذ تایید صلاحیت نشده است.

از ردصلاحیت شد‌ه‌هایِ سرشناس گیلان می‌توان به این اسامی اشاره نمود:

امیر حسین علوی (شهردار سابق رشت)،
فاطمه شیرزاد (عضو سابق شورای شهر رشت)،
حسن تامینی (نماینده دو دوره رشت)،
محمدصادق حسنی جوریابی (نماینده دوره دهم رشت)،
ابوذر ندیمی (نماینده سه دوره لاهیجان و سیاهکل)،
محمدمهدی افتخاری (نماینده دوره دهم فومن و شفت)،
بهمن محمدیاری (نماینده ادوار پنجم، هفتم و هشتم از تالش)،
محمود شکری (نماینده سابق تالش)،
محمدحسین قربانی (نماینده دو دوره آستانه).

اسامی نهایی داوطلبان تایید صلاحیت ‌شده‌  برای انتخابات مجلس دوازدهم در گیلان به شرح زیر است:

حوزه انتخابیه آستارا:

۱-محمد ضاربیان
۲-فرشید رحیمی
۳-بهنام آدم زاده
۴-اسد معانی
۵-معصومه طهماسبی
۶-کاظم داوری
۷-ارشدعلی هنری
۸-ولی داداشی

۹-احد نجار

۱۰-بهمن ابراهیمی جله کران

۱۱-پیام حسین نژادی

۱۲-کیهان نگاری
۱۳-علی نجف‌ زاده
۱۴-غلامرضا مرحباء


حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه:

۱-سجاد کاظم پورایشگاء

۲-على حق دوست

۳-سید ابراهیم حسین پورپائین محلگی

۴-علیرضا تنهای کیسمی
۵-ابراهیم نجفی اسپیلی
۶-محمد ظهیری سروری
۷-مجید احمدی
۸-رضا قاسمی لسکو کلایه
۹-موسی روزبه
۱۰-فریبرز خوشکار کیسمی
۱۱-مریم کیاء لشکامی
۱۲-سیده فاطمه پورحسینی درگاه
۱۳-روح اله برزگر
۱۴-مهدی مقدس نژاد
۱۵-محمد رئوفی ششکل
۱۶-علیرضا شعبانی درگاه

حوزه انتخابیه بندرانزلی:

۱-محمدرضا الماسیان

۲-محمد علی علی زاده
۳-فیروز خوشحال کلویر
۴-عباس کاس پور
۵-سید وحید کریمی
۶-حسن خسته بند
۷-عباس حیدری
۸-هادی حق شناس
۹-فرهاد پرهیز کار میاندهی
۱۰-علی کاظمی تبریزی
۱۱-صادق رضادوست
۱۲-حسن میرزاپور
۱۳-بهنام نوری خیمه سری
۱۴-عقیل صیادقبادی
۱۵-مهدی پورخدایار

حوزه انتخابیه رشت و خمام:

۱-سید کاظم دلخوش اباتری
۲-ضیاء غیوری کودهی
۳-شاهین ساده
۴-سینا ساعی صومعه سرانی
۵-محمد رنجی شیشه گورابی
۶-محمد محمودی بالا گفشه
۷-سرتیب حسین پور
۸-محمدرضا احمدی سنگر
۹-مجتبی امیدی طراز کوهی
۱۰-محمد صراط فشخامی
۱۱-سجاد پرویزی مریدانی
۱۲-حجت منگنه چی
۱۳-محمد شاه محمدی
۱۴-اردلان استاد
۱۵-علیرضا شکوهی
۱۶-محمد عابدی
۱۷-مجید حسنی
۱۸-مجتبی رهنمای چوبری
۱۹-کورش بهرامی
۲۰-سیما شورای رودی
۲۱-حسن کربلائی
۲۲-امیر کاظمی فتلکی
۲۳-سیده مریم میرابراهیمی میان گفشه
۲۴-رامین چهره ای
۲۵-لیلا بذرکار خطیبانی
۲۶-محمدرضا رضائی خواه نرگسی
۲۷-مهدی لطفی چهارده
۲۸-رحمان قربانی درزی محله
۲۹-جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی
۳۰-حسین رضائی
۳۱-آصف داداشی
۳۲-کبری جوادپور سماک
۳۳-معصومه موسی زاده پاسکیابی
۳۴-شهریار نقوی
۳۵-محمد حج فروش
۳۶-حسین محمودی
۳۷-رضا اکبری چیرانی
۳۸-محمد نظامی
۳۹-سید حسن حسینی خشت مسجدی
۴۰-دیانوش هدایتی مشکله
۴۱-رسول علی پور
۴۲-نعمت اله پژوهنده دهبنه
۴۳-اسکندر احمدپور
۴۴-بشیر دادرس
۴۵-اسمعیل ندیمی ایشمان کماچالی
۴۶-مهرداد یزدانی
۴۷-سید علی آقازاده دافساری
۴۸-رامین مهمان پرست نودهی
۴۹-ابراهیم رضامهدی
۵۰-محمد رحیم
۵۱-مصطفی بلورچی
۵۲-رحیم رجب پور
۵۳-جلال فردی مقدم نشرود کلی
۵۴-داریوش نورمعبودی
۵۵-امیررضا بخشنده
۵۶-مهدی پورشهباز
۵۷-محمدرضا کاظمی گیساوندانی
۵۸-حسن فتحی نژاد
۵۹-محمد حسین دهسرائی ثابت
۶۰-نجمه باغبان بوساری
۶۱-مهدی فلاح
۶۲-صادق حق شناس بسته دیمی
۶۳-مسعود نیک چهره گل افزائی
۶۴-زهرا نامور عربانی
۶۵-سیداحمد خوبرفتار شالکوهی
۶۶-بهروز فرج بستی
۶۷-موسی کاظمی
۶۸-علیرضا لطیفی خشت مسجدی
۶۹-محمد علی یونس زاده مرخالی
۷۰-سید کمال حسین پور فوشازدهی
۷۱-محمود صابری مطلق
۷۲-عظیم احسان بخش مستحسن
۷۳-علی گلشنی گلباغی
۷۴-معصومه پرسا
۷۵-فهیمه خطیب باشی
۷۶-رجب علی فلیحی
۷۷-آرمان آراسته
۷۸-محمود جودی نودهی
۷۹-جواد حقانی
۸۰-داوود روستائی
۸۱-اکبر فردوس
۸۲-وحید رضائی چلمه سرا
۸۳-محمدرضا عوض نیا
۸۴-محمد فاضل حدادیان نژاد
۸۵-کاظم اکرمی رفیع
۸۶-محمد عابدی بلسی

۸۷-جعفر عباس زاده اوماسلان علیا

۸۸-میلاد ملکی تکرمی

۸۹-کیانوش رفیعی
۹۰-کیوان میرزائی فشالمی
۹۱-علیرضا فروغی چوبری
۹۲-احمد علی فلاح دلچه
۹۳-سید جلال خوشحال شاقاجی
۹۴-معصومه پورمحمودی نوشری
۹۵-محمد رشتی زاده
۹۶-مهدی کاظمی پور دهبنه
۹۷-نقی درجزی قاضیانی
۹۸-مهدی جوادپور
۹۹-سجاد شکوری
۱۰۰-محمدمهدی سرگل
۱۰۱-محمدرضا زیبائی

حوزه انتخابیه رودبار:

۱-عباس صفائی چرئی
۲-محمد شیر دلپورسیینی
۳-منصور ماجدی
۴-مرتضی عبدالهی
۵-فاطمه اعتدادی علی آبادی
۶-سروش حیدری کمررودی
۷-رقیه نوری پور لیاولی
۸-فرداد آچاک حاجیدهی
۹-حمید عبدالهی فرد اسطلخ کوهی
۱۰-یوسف میرزائی
۱۱-مصطفی زارع گلنکشی
۱۲-صمد مرعشی
۱۳-سیدولی حسینی خلسری
۱۴-مهرداد گودرزوند چگینی
۱۵-مصطفی پورخرمی
۱۶-مهرداد بشاش علی آبادی
۱۷-ساسان معینی
۱۸-مهدی بندسی
۱۹-عبدالوحید احمدی
۲۰-محرمعلی ضیائی دفرازی
۲۱-خسرو قربانی
۲۲-جواد جان دفرازی
۲۳-علی طاهری متین
۲۴-یحیی بکیان دوگاهه

*حامد شهبازی

حکایت گیلان اسامی نهایی داوطلبان تایید صلاحیت شده مجلس گیلان

حوزه انتخابیه رودسر و املش:

۱-محمد علی بابائی
۲-سید ناصر حسینی مقدم
۳-رضا جهانی

۴-رقیه حبیبی

۵-عبدالعلی لطفی نژاد
۶-محمد معتمد مازوکله پشته
۷-محمدعلی جانی شوکی
۸-نظرعلی علیزاده
۹-محمد باقر باقرزاده
۱۰-مریم بابائی
۱۱-عباس کاظمی
۱۲-محمد صفری قاسم آبادی
۱۳-سیدرضا قنبری
۱۴-زهرا پورحبیب
۱۵-بیژن رمضانی سلاکجانی
۱۶-بهزاد مهدی پور
۱۷-رضا قدیری صوفی
۱۸-حسین حسن پور مقدم
۱۹-بیژن حکیمی
۲۰-محمد سلیمی
۲۱-محمد باقر شعبان پورامام
۲۲-مقداد سمامی
۲۳-حشمت الله صادقی
۲۴-فرزاد دلارام
۲۵-مصطفی حسینیان رودسری
۲۶-سعید فرزادفر
۲۷-مجتبی فلاح دوست
۲۸-حسن حسن زاده
۲۹-هادی قربان نیا
۳۰-مصطفی کردارشاد
۳۱-علی حبیبی رحیم آباد
۳۲-محمد نوروزی بیجارگاه
۳۳-هادی رضاپور
۳۴-سید حمزه مرتضوی افرمجانی
۳۵-طه مهرزاد سلاکجانی
۳۶-مساعد پور حامد
۳۷-سرور بابانژاد رضائی
۳۸-وحید پورزین العابدین
۳۹-حسام الدین دهقانپور

حوزه انتخابیه صومعه‌سرا:

۱-رضا رمضان نرگسی
۲-زینب مقصودزاده بلگوری
۳-محمدی ملک دوست کله سری
۴-سید عزیز سادات مظلوم از گمی
۵-مهرداد حسن زاده دوگوری
۶-ولی براری
۷-محمدنقی رنجبر چوبه
۸-سعید رحمت زاده پشتیری

۹-مصطفی اقدامی

۱۰-امید عادلی مسبب

۱۱-جواد دل زنده داراباتری

حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال:

۱-راشد پورمیرزائی
۲-حسن محمدیاری
۳-على حشمتی وشمه سرائی
۴-رسول عزیزی نژادجولندان
۵-سید جواد میر قربانی نوکنده
۶-مجتبی قنبرزاده علی بلاغی
۷-سیدرحیم الله میرکاظمی
۸-زهره فتحی رضوانده
۹-محمدرضا بهمنیار
۱۰-پروانه خوش نشین گلی لرز
۱۱-قهرمان نیکروش
۱۲-رحمت اله آقاجمالی
۱۳-لطفعلی ارجمند
۱۴-محمد عیسی پورچسلی
۱۵-قادر ابریشمی
۱۶-عارف عزیزدوست دشتمیان
۱۷-میثم تحویلداری
۱۸-سعید سجادی
۱۹-امین رفتاری چرانی
۲۰-عزیزه قهری
۲۱-کمال فرزانه
۲۲-فرشید ره انجام
۲۳-ابوذر بابائی ریک
۲۴-سیده معصومه رحمانی زاویه
۲۵-اکبر شریفی
۲۶-مهدی کرمی هره دشتی
۲۷-سهراب حسینی ریک
۲۸-حسین قنبرنیا طولارود
۲۹-مرتضی رضوانی

۳۰-عباس صباحی قاضیانی

۳۱-احسان وحیدی 

حوزه انتخابیه فومن و شفت:

۱-محسن نادری تپه

۲-حبیب دانشور کلوانی

۳-محمد علی محبعلی زاده گشتی

۴-عباس رجب پور نصیرمحله

۵-غفار قربانی چناری

۶-صادق درخشی

۷-سید شجاع الدین نعمتی

۸-عبدالوهاب غریبی لاسکی

۹-جلیل شفیعی کاس احمدانی

۱۰-علیرضا حمزه‌ ئی

۱۱-خلیل بهروزی فر

۱۲-ساسان ولی زاده

۱۳-محمد علی آدیم

۱۴-محمد جواد اسدی

۱۵-شاهین علیزاده شاد فومنی

۱۶-رسول پاکزاد بدابی

۱۷-ولی مهدوی نیا

۱۸-علیرضا ناصری مالوانی

۱۹-حمیدرضا امام پناهی

۲۰-ناصر اشرافی سیاهمزگی

۲۱-سردار دولت پور دورودخانی

۲۲-جمشید عابدین زاده للکامی

۲۳-سیدتقی موسویان شالده

حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل:

۱-سمیه رسول پور نالکیاشری
۲-حسن بابائی ارباستان
۳-اسمعیل عابدینی گورندانی
۴-بهمن یعقوبی بیجاربنه
۵-سلمان زارع
۶-رمضانعلی نصیری
۷-حبیب نصیری
۸-جعفر خادم الشریعه
۹-حسین زین العابدین پور
۱۰-ذبیح نیک فرلیالستانی
۱۱-سیدرضا علوی زمیدانی
۱۲-علیرضا جهاندیده زمیدانی

۱۳-ابوذر میربلوکی اکبر آباد

۱۴-محمدرضا جعفری خیرخواه
۱۵-سیده زینب میربابائی گلرودباری
۱۶-بهمن علیمرادی
۱۷-مهدی خورسند لیه چاک
۱۸-فرهاد آکسته
۱۹-سیمین نجفی

۲۰-رسول فرخی میکال
۲۱-حسین جمالی جوشلی
۲۲-رضا حسن زاده دیارجان
۲۳-نوید حقیقت نظر
۲۴-رحمت دیانتی دیلمی
۲۵-حامد جعفری
۲۶-رضوان تقوی دیلمی پور
۲۷-فاطمه فلاح دوست

حوزه انتخابیه لنگرود:

۱-سید نصیر عبدالهیان شلمانی
۲-یوسف مهموم سالکویه

۳-منصور فروزنده ملاطی

۴-پرویز محمد نژاد قاضی محله

۵-مهرداد لاهوتی
۶-علیرضا شکرگزار شلمانی
۷-مهرداد اکبری
۸-سپیده آشفته پورلیلاکوهی
۹-مسیح ابراهیمی ویشکی
۱۰-ابراهیم زکریائی کومله
۱۱-عباس سمیعی
۱۲-محمد رنجبر نیاول
۱۳-هدی طاهری بوئینی
۱۴-حبیب ملابابائی
۱۵-علی سمیعی نژادپرشکوه
۱۶-سید فرهنگ فصیحی لنگرودی
۱۷-سید احدالدین عباسی کومله
۱۸-ایرج آغنده
۱۹-رضا قوامی پور کومله
۲۰-سیدباقر میراشرفی لنگرودی
۲۱-محسن فداکار لنگرودی

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان