جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402
رئیس پارک علم و فناوری گیلان خبر داد:

واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان و فناور گیلان

۱۴۰۲/۱۰/۱۳ ۱۸:۱۸ چاپ

حکایت گیلان | عبدالله حاتم زاده با اعلام این خبر گفت: پارک علم و فناوری گیلان با هدف حمایت از تولیدکنندگان دانش بنیان بر پایه تولیدات فناورانه و با شناسایی سرمایه گذاران و فعالان تولیدی در عرصه دانش بنیان و فناوری‌های نوین فعالیت می‌کند.

وی پشتیبانی از فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در تامین و واگذاری زمین به این شرکت‌ها را یکی از ماموریت‌های اصلی پارک علم و فناوری گیلان دانست و افزود: با شروع بکار مرحله اول واگذاری زمین به صاحبان موسسه‌های دانش بنیان و فناورعملیاتی شد.

به گزارش صدا و سیما، رئیس پارک علم و فناوری گیلان تصریح کرد: حمایت از شرکت‌های دانش بنیان دارای مجوز از مبادی ذی صلاح در راستای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار است.

عبدالله حاتم زاده واگذاری زمین در دهکده دانش بنیان شهید املاکی ، واقع در کیلومتر ۵ جاده رشت - قزوین را یکی از طرح‌های حمایتی و تشویقی پارک علم و فناوری گیلان اعلام کرد و گفت: این دهکده با کاربری صنعتی از سال ۱۴۰۲ در راستای تحقق شعار سال برای مهار تورم و رشد تولید می‌باشد.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان افزود: برای حمایت موسسه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان علاوه بر واگذاری زمین ، زمینه‌های ارتقای سطح دانش بنیان شرکت ها ، حمایت از مراکز تحقیق و توسعه موسسات و شرکت‌های خصوصی و همچون مشارکت در توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری استان در دستور کار قرار گرفت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان