جمعه, 11 اسفند 1402
جمعه, 11 اسفند 1402
واکنش امام جمعه موقت رشت به سخنان حسن روحانی؛

کسی که می گوید رای ندادن هم نوعی رای دادن است، دنبال فتنه جدید است

۱۴۰۲/۱۰/۰۸ ۲۱:۲۱ چاپ

حکایت گیلان | حجت الاسلام صفر قربانپور امام جمعه موقت رشت در نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به جنایات رژیم منحوس صهیونیستی در قبال مردم غزه و کودکان و زنان مظلوم فلسطینی بیان کرد: مردم مقاوم غزه، مقاومتشان را به اندازه‌ای پیش برده‌اند که هیمنه پوشالی اسرائیل را شکست داده و دنیا را متوجه جنایت این رژیم منحوس کرده است.
 
وی با بیان اینکه اگر کسی در نظام جمهوری اسلامی به ویژه کسی که خود با رای مردم در مسند مسؤولیت نشسته، می‌گوید «گاهی رای ندادن خود نوعی رای دادن است»، از فتنه جدید سخن می‌گوید، گفت: این سخن، خود آغاز نوعی فتنه جدید است که با هوشیاری و بصیرت این فتنه از بین خواهد رفت.
 
امام جمعه موقت رشت با اشاره به سخن یکی از مسؤولان چای که گفته ما با پدیده چای سنواتی در کشور مواجه هستیم، تصریح کرد: قصه پرغصه چای دبش کم بود که باید ماجرای چای سنواتی انباشت و بازگشت به چرخه مردم را مشاهده کنیم؟! موضوع چای سنواتی با ضعف مدیریت انجام شده، دچار مسئله پرابهام و مشکوک است لذا سوال این است چرا باید به چرخه مصرف مردم برگردد؟!
 
قربانپور با انتقاد از قیمت برنج که منجر به نارضایتی کشاورزان و در نتیجه افزایش فروش زمین‌های کشاورزی شده است، گفت: امیدواریم سفرهای مسؤولان ملی به استان منجر به این شود که وقفه‌های ایجاد شده در پروژه‌های عمرانی از بین برود.
 
وی با بیان اینکه آغاز فصل زمستان و افزایش مصرف گاز خانگی، فعالین حوزه صنعت را برای نبود انرژی کافی در راستای فعالیت تولیدی نگران کرده است، افزود: افزایش مصرف خانگی ممکن است فعالین صنایع را دچار مشکل کند لذا امیدواریم با مدیریت کلان و صرفه جویی، مسئله کمبود گاز رقم نخورد و بدون مشکل پیش برود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان