شنبه, 12 اسفند 1402
شنبه, 12 اسفند 1402
نماینده مردم لنگرود در مجلس خبر داد:

اجرای طرح ملی فیوز گاز در لنگرود به عنوان اولین شهرستان در کل کشور

۱۴۰۲/۱۰/۰۷ ۱۸:۱۶ چاپ

به گزارش حکایت گیلان |دکتر پرویز محمدنژاد،نماینده مردم لنگرود در مجلس از اجرای طرح ملی فیوز گازی در لنگرود به عنوان اولین شهرستان در کل کشور و شهر پایلوت ( نمونه) خبر داد و افزود: این پروژه در شهرستان در حال اجراست و انشاءالله برای کل ساختمان‌های شهر نصب خواهد شد. 

وی با اشاره به اینکه همه ما مسئولان خادم مردم هستیم و باید با انجام طرح‌های بزرگ در فضای همدلی و وحدت به جامعه خدمت کنیم افزود: 

یکی از مشکلات مردم کشور ما خسارات مالی و جانی نشت گاز در حوادثی از جمله پارگی شلنگ بخاری و پکیج و... صدها حادثه ناشی از آن بود که موجب فوت و یا آسیب هموطنان ما می‌گردید، لذا به عنوان نماینده مجلس بر خود وظیفه دانستم در این مسیر گام اساسی و ماندگار بردارم.

محمدنژاد مهم‌ترین دلایل استفاده از فیوز گازی را قطع خودکار نشتی گاز در هنگام زلزله، جلوگیری از انفجار واحد، جلوگیری از سرقت گاز و جلوگیری از استفاده بیش از حد قدرت خریداری شده ( جلوگیری از اضافه مصرف) عنوان نمود و افزود: 

امیدواریم با اجرای این پروژه خاطرات تلخ تلفات جانی و مالی مردم ناشی از بروز حوادث آتش‌سوزی کاهش یابد.

وی در پایان سخنانش یادآور شد: اگر بخواهیم خداوند بهترین مصلحت را برای ما در نظر بگیرد باید برای مردم خدمت کنیم تا تلاش ما مورد رضایت پروردگار قرار گیرد و در غیر این صورت باید در دنیا و آخرت جوابگوی مردم باشیم.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان