دوشنبه, 07 اسفند 1402
دوشنبه, 07 اسفند 1402
مناصب اقتصادی استانداری گیلان در بلاتکلیفی

تصمیم اسدالله عباسی چیست؟

۱۴۰۲/۰۹/۳۰ ۱۱:۲۳ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | بیش از پنج ماه است که اسدالله عباسی استاندار گیلان ، حسین محمدیان را با حفظ سمت بعنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی منصوب نمود و از ۲۷ تیرماه تا اکنون بیش از ۵ ماه گذشته است.
محمدیان که تا قبل از استانداری اسدالله عباسی بالاتر و بیشتر از معاونت یک فرمانداری درجه سه (سیاهکل و املش) را به خود ندیده بود ناگهان با حضور اسدالله عباسی ابتدا به سمت مدیرکل حوزه استاندار و بعد ها به سرپرستی معاونت اقتصادی رسید . محمدیان دارای مدرک مدیریت منابع انسانی میباشد و هیچ گونه سوابق آکادمیک و تجربی در حوزه های اقتصادی ندارد و حدود ۵ ماه سرپرست است و هنوز اسدالله عباسی نتوانسته است حکم معاونت استانداری را برای یار غار خود از وزارت اخذ نماید.
ماجرا زمانی جالب تر میشود که بدانیم اداره کل اقتصادی استانداری نیز حدود یکسال است که با سرپرست اداره میشود و از تاریخ ۱۴ دی ماه ۱۴۰۱ که حسین ذاکر استقامتی بعنوان سرپرست اداره کل هماهنگی امور اقتصادی منصوب گردید تاکنون حتی به وزارت کشور جهت انجام روال اداری نیز معرفی نشده است که این خود امر عجیب و غریبی است که در هیچ دوره ای شاهد چنین وضعیت بلاتکلیفی وبحران سرپرستی ها در استانداری نبوده ایم.
این بلاتکلیفی و عدم ثبات در بالاترین سطح تصمیم سازی و سیاستگزاری اقتصادی در استان گیلان جای شبهه ای باقی نمیگذارد که اهتمام جدی برای حل موضوعات اقتصادی استان وجود ندارد و استان گیلان همچنان درگیر مسائل معیشت مردم و کمبود ارزاق و افزایش قیمتها و تورم و پایین بودن نرخ اشتغال و کارهای معوق بر زمین مانده بسیار در حوزه اقتصادی میباشدکه نیازمند است نماینده عالی دولت آقای رییسی در استان گیلان به این موضوعات عمیقا فکر کند و از تردید تصمیم گیری خارج شود.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان