یکشنبه, 13 اسفند 1402
یکشنبه, 13 اسفند 1402

 با حکم مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، مهندس سید مهدی نقوی، سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی شد.

به گزارش حکایت گیلان |در حکم صادره،دبیر شورایعالی مناطق آزاد با بیان اینکه براساس تفویض اختیار صورت گرفته به استناد ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ماده ۱۸ اساسنامه سازمان های مذکور، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب می شوید اظهار امیدواری شده با استعانت از خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی تمام توان خود را صرف کار و تلاش بی وقفه در راستای تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده برای منطقه آزاد انزلی صرف کنید.

وی که پیش از این عضو موظف هیأت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی بود، در سابقه خود رییس هیات مدیره شرکت توسعه و سرمایه گذاری انزلی، مشاور مدیر عامل و مدیر کل حوزه ریاست، سرپرست اداره کل بازرسی و ارزشیابی و رسیدگی به شکایات،سرپرست اداره کل حراست این سازمان بوده و در عین حال مشاور اجرایی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و رییس حوزه وزیر جهاد کشاورزی بخشی از کارنامه مدیریتی ایشان است.

گفتنی است پیش از این  محمد ولی روزبهان بیش از یک سال ،مسئولیت ریاست هیأت مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی را برعهده داشت که عملکردش با انتقادات فراوانی مواجه شده بود. پیش از همه  احمد دنیامالی نماینده بندرانزلی، طی ماه های اخیر انتقادات تندی را نسبت به وی مطرح کرده بود. روزبهان همچنین چند مدیر باسابقه این سازمان را از سمت خود برکنار کرده بود. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان