پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | روسای جدید اسکی و اسکواش گیلان انتخاب شدند که هیچ کدام تجربه این ورزشها را ندارند. به نظر می‌رسد ورزش و جوانان گیلان هیچ علاقه ای به حضور تخصصی روسا ندارد و این امر اختلافات در مجموعه‌های ورزشی را بیشتر خواهد کرد و بسیاری نسبت به صلاحیت روسای فعلی با دیده تردید می‌نگرند. 

مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت اسکی استان گیلان با حضور عباس نظریان رئیس فدراسیون، منصورغفاری سرپرست معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضای رسمی مجمع در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد و در پایان با کسب 11رأی موافق «آرمان حداد» به عنوان رئیس هیئت اسکی گیلان انتخاب شد.

حداد از کوهنوردان و هیمالیانوردان شاخص استان گیلان است.  صعود به قله ۷۱۳۴ متری لنین در قرقیزستان،  صعود به قله ماناسلو به ارتفاع ۸۱۶۳ متر،  صعود به قله آمادابلام ۶۸۵۶ متری در نپال،   صعود به قله گاشربروم ۲ به ارتفاع ۸۰۳۵ متر در پاکستان و صعود به قله برودپیک به ارتفاع ۸۰۴۷ متر در پاکستان از جمله صعودهای موفق حداد است. ولی وی هیچ سابقه‌ای در اسکی ندارد. 

همچنین مجمع انتخابات ریاست هیات اسکواش گیلان با حضور امیرعزیزپور رئیس فدراسیون و اعضای رسمی مجمع در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد و در پایان با کسب 9 رای موافق محسن پاسبان به عنوان رئیس هیات اسکواش استان انتخاب شد.

در این مجمع ، حمیدالله طیارپور دیگر کاندیدای این هیات 5 رای کسب کرد.

پاسبان بیش از این مربی گلف بوده و عضویت در کمیته های آموزش  فدراسیونهای کبدی، گلف و ورزش سه گانه را تجربه کرده است. وی نیز سابقه ای در اسکواش ندارد. پاسبان مدتی ریاست هیات گلف گیلان و دبیرکلی فدراسیون هاکی را برعهده دارد. 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان