جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

اختصاصی حکایت گیلان |با صدور حکمی از سوی اسدالله عباسی نماینده عالی دولت در گیلان، سید محمدرضا بهنامی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اجرایی اداره کل دفتر استاندار و روابط عمومی ، مهدی مهرجو به عنوان سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان و عبدالرضا قاسمیان در سمت سرپرست دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری از سوی نماینده عالی دولت در استان منصوب و معرفی شدند. 

در سابقه کاری عبدالرضا قاسمیان لنگرودی، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان دیده می شود.

معاون هماهنگی امور اجرایی دفتر استاندار گیلان، کارشناس هماهنگی و پیگیری های ویژه حوزه استاندار، کارشناس دبیرخانه شورای تامین استان و کارشناس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گیلان از جمله سوابق مهدی مهرجو است.

همچنین سید محمدرضا بهنامی به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اجرایی اداره کل دفتر استاندار و روابط عمومی منصوب و معرفی شد. 

بهنامی از نیروهای بدنه استانداری گیلان بوده و دارای 9 سال سابقه فعالیت در حوزه روابط عمومی استانداری، کارشناس دفتر استاندار و معاون اجرایی حوزه استاندار است.

جلسه تکریم و معارفه سرپرستان معاونت هماهنگی امور اجرایی اداره کل دفتر استاندار و روابط عمومی،  دفاتر امور روستایی و شوراها و امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری گیلان  بترتیب از زحمات مهدی مهرجو، یاور پیرعلایی و سید ابوطالب خاور در دوران تصدی قدردانی شد.

در این میان یاورپیرعلایی بیش از 4 سال در سمت مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان حضور داشت و در واقع آخرین بازمانده مدیریتی دولت قبل بود. 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان