جمعه, 17 آذر 1402
جمعه, 17 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | جعفرزاده ایمن‌ آبادی، نماینده ادوار مجلس، درباره حملات اخیر به ظریف و روحانی گفت: واقعیت امر این است که ظریف محبوب است. بمباران فاشیستی تبلیغاتی علیه دولت قبل، توسط تندروها از نظر آن‌ها موفق بود اما با سخنان اخیر ظریف و روحانی به یکباره دیدند که اینطور نیست.

عملکرد رئیسی به نوعی محبوبیت برای روحانی ایجاد کرد و روحانی شاید بتواند گوشه‌هایی از جای خالی مرحوم هاشمی را پر کند و تندروها نگرانی شدیدی از این بابت دارند. سابقه مفصل روحانی در مجلس و شورای عالی امنیت ملی و خبرگان رهبری، می تواند پتانسیلی برای جایگزینی مرحوم هاشمی به او بدهد.

به تندروها حق بدهید. بالاخره اینقدر تلاش کردند تا به روحانی ضربه بزنند و عده ای را خانه نشین کنند اما الان ظریف در فضای مجازی هم صحبت می‌کند میلیون ها نفر می شنوند و به خودی خود یک صدا و سیماست.

مردم هم متوجه شدند که روحانی اگر در برخی موارد موفق نبود بخاطر این بود که نگذاشتند کار شود. بازگشت محبوبیت در این سطح با هیچ تخریبی جبران نمی شود.

امروز که روحانی برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری ثبت نام می کند به او حمله بداخلاقانه می‌شود. ظریف محبوب بود و محبوب‌تر شد و الان هم جای خالی او در وزارت خارجه حس می شود.

امیرعبداللیان به هیچ وجه قوی نیست اما ظریف به خوبی می توانست مطالب خود را بیان کند. خیلی از افراد امیدوار بودند و با بمباران خبری سعی کردند، روحانی را تخریب کنند اما عملکرد بد رئیسی و قالیباف و مجموعه آن ها باعث محبوبیت روحانی شد. شما اگر جای تندروها بودید چه می کردید؟

مسلما تخریب می‌کنند. مردم به رسانه های راست و صدا و سیما اصلا توجهی ندارند و از حمله به روحانی و ظریف ناراحت شدند. مگر امکان دارد که از مال بیت المال یک نفر را که در انتخابات شرکت کرده در تلویزیون تخریب کنیم؟

وقتی رئیسی رفت به استان خود و ثبت نام کرد چرا چیزی نگفتند؟ چون در پایتخت محبوبیت نداشت اما چرا او را نقد نکردند؟ روحانی حالا از پایتخت کاندیدا شده است.

رئیسی اگر اعتماد به نفس داشت از تهران کاندیدا می شد. البته من با شیوه صدا و سیما درباره هر شخصی مخالف هستم. همه تلاش‌های جناح راست برای کوبیدن روحانی و ظریف فقط باعث محبوبیت بیشتر آن‌ها شد.

همرسانی کنید:

نظرات شما:

بهرام پسر میرزا 5 آذر 1402 ساعت 08:09

به روحانی رأی دادم غلط کردم .
حسین فریدون را نباید عوض میکردن .
این همه ما فریدون داریم آنها هم بروند اسمشونو عوض کنند دیگه

تازه نام خانوادگی ایشون فریدونه مگه عیبه
پشت سر فریدون قولیدون میشه
برادر رئیس جمهور که گند بزنه وای به خودش غلط کردم رأی دادم

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان