شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | ساخت مجتمع هنری با امکانات روز در میدان شهرداری رشت قرار گرفت. در ادامه اطلاعات بیشتری ارائه خواهیم داد.

بزرگترین مجموعه فرهنگی و سینمایی استان گیلان در میدان شهرداری رشت با هدف پاسخگویی به نیاز مخاطبان هنری و استفاده از ظرفیت های آنان در حال ساخت است

به نقل از ریمینو، ساخت بزرگترین مجموعه فرهنگی و سینمایی استان گیلان در شهرستان رشت به مساحت 3132 متر مربع از پانزدهم مهر ماه سال 1402 توسط علی سرتیپی تهیه کننده و مدیرعامل فیلمیران انجام شد. اولین بار در تاریخ پس از انقلاب در شهر رشت، یکی از زیباترین، تاریخی ترین و توریستی ترین مکان ها و مراکز کشور به شمار می رود.

با توجه به نبود زیرساخت های مناسب برای فضاهای فرهنگی و نبود آشکار این امکانات در یکی از پرجمعیت ترین و توریستی ترین استان ها و همچنین احترام به کرامت مردم این استان، این بزرگترین و مجهزترین مرکز فرهنگی است. مجموعه ای با مدرن ترین امکانات دنیا توسط برادران سرتیپی ساماندهی شد که در قالب یک ساختمان ساخته شد. 3 سالن با کاربری سینما و تئاتر و ایجاد و در نظر گرفتن فضاهایی برای پذیرایی از گالری های مختلف، کتابخانه مجهز و به روزتر و در نظر گرفتن مکان های اجتماعات فرهنگی و کافه گالری ها با در نظر گرفتن شرایط فرهنگی نیازها و الزامات و ارتقای سهم فرهنگی استان و جبران کسری ها. برای اقشار مختلف اجتماعی و توجه توسعه دهندگان در ایجاد محل ملاقات فرهنگی برای خانواده ها و هنرمندان ایرانی. بدین منظور سرعت عمل در مرحله ساخت و آمادگی برای بهره برداری زودهنگام از این پروژه از اهداف اصلی سازندگان آن است.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان