پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402
درباره واکنش مدیرعامل توزیع برق گیلان به حوادث کارگری اخیر؛

خوب شد اصطلاح خطای انسانی و فردی را یاد گرفتید!

۱۴۰۲/۰۸/۲۵ ۱۰:۴۵ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان |مدیرعامل توزیع برق گیلان در واکنش به حوادث اخیر کارگران این شرکت در انزلی و لاهیجان گفته است که هر دو حوادث خطای فردی بوده است. 

به واقع خوب شد اصطلاح «خطای انسانی» را مسئولین ما یاد گرفته‌اند که از خود رفع مسئولیت می‌کنند. حتی بر فرض خطای فردی هم مسئولیت آن ضعف شرکت توزیع برق گیلان است که کارها تخصصی پیش نمی‌رود. چرا این تعداد حادثه  در بسیاری از استانهای دیگر رخ نمی‌دهد که شاهد باشیم یک سیم بان در ارتفاعات از تیرک برق سقوط کند. 

کاری که آقای مهدیزاده و مدیریت توزیع برق می‌کند بسیاری را برای کار کردن در چنین محیطهایی دلسرد می‌کند. آن‌ها حتی از گذاشتن این اخبار در پرتال اطلاع رسانی خود نیز خودداری می‌کنند و گویی اهمیتی نمی‌دهند که  جان یک انسان در خطر است! آقای مهدیزاده می‌گوید کارگر لاهیجان متعلق به پیمانکار بود. ولی مگر در حوزه اختیارات شرکت نیست؟ امیدواریم نهادهای نظارتی نسبت به رفتار و گفتار این مدیران  توجه کنند. شرکتی چون توزیع برق مدیر آماده کم ندارد، آقای مهدیزاده اگر نباشد یک مدیر دیگر جایش را می‌گیرد. ( شاید اگر حمایتهای یک نماینده مجلس نبود تا حالا مدیر هم نشده بود) آنچه برای توانیر و برق کشور  هراسناک است کمبود نیروی کاری ماهر و توانمند است و  مدیرانی که برای آن‌ها ارزش قائل باشند. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان