پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |دادستانی تهران در ماجرای ادعای یک نماینده درباره فرار شبنم نعمت‌زاده ورود کرد.

 
 
مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد:

 
همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری رقابت‌های انتخاباتی برخی افراد جهت مطرح شدن و کسب رای سعی می‌کنند از شیوه‌های جعلی و متقلبانه به مسموم کردن فضای کشور روی بیاورند که در همین راستا جلسات ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی در دادستانی کل کشور در حال برگزاری است. علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس که روز گذشته(دوشنبه) در رابطه فراری بودن یک محکوم اقتصادی که در زندان است مطالبی خلاف واقع مطرح کرده بود، امروز(سه شنبه) با عدول از ماجرای متواری بودن فرد مورد اشاره مطالب غیر دقیق دیگری هم در ادامه بیان کرد.

 
روز گذشته بعد از طرح برخی ادعاها از سوی علی خضریان، روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب تهران با صدور اطلاعیه‌ای، متواری بودن شبنم نعمت‌زاده را تکذیب و اعلام کرد: این محکوم اقتصادی هم اکنون در زندان اوین است و خبر متواری بودن وی کذب محض است.

پس از صدور اطلاعیه روابط عمومی دادستانی تهران مجددا علی خضریان در مصاحبه دیگری که امروز منتشر شد ضمن پس گرفتن ادعای خلاف واقع قبلی خود، اظهارات روز گذشته‌اش را تغییر داد و با عدول از ماجرای متواری بودن فرد مورد اشاره گفت: انتظار داریم با توجه به اینکه جرم خانم نعمت‌زاده جنبه عمومی داشته اسناد مرخصی رفتن و بازگشت به زندان نامبرده و مدت زمانی را که مجموعا در زندان بوده است، منتشر شود تا افکار عمومی خودشان قضاوت کنند.

این درحالیست که وی هنوز بابت خبر کذب متواری بودن نعمت زاده هیچ سند قابل اعتنایی ارائه نکرده است.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان