جمعه, 17 آذر 1402
جمعه, 17 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | شب گذشته خبری مبنی بر سقوط یک دختر ۲۵ساله از طبقه پنجم رستورانی در حاشیه استخر لاهیجان منتشر شد

بررسی‌ها نشان می‌دهد این دختر که از اهالی بخش رودبنه شهرستان لاهیجان است صبح دیروز ۲۱ آبان از پل عابر پیاده بلوار امام رضا (ع) شهرستان لاهیجان اقدام به خودکشی کرده بود که حضور به موقع پلیس مانع از انجام این کار شد.

در پی این ماجرا و با هماهنگی دادستان، ماموران اورژانس اجتماعی در محل حاضر شده و با انجام مشاوره سعی در بهبود حال روحی دختر جوان داشتند.

بر اساس دستور قضایی این دختر جوان به دلیل اختلالات روانی جهت تحویل به خانواده‌اش به شهر رودبنه مراجعت داده می‌شود که یک عضو خانواده از پذیرش وی خودداری کرده و دلیل این کار را عدم کنترل او نام می‌برد.

سپس اورژانس اجتماعی با هماهنگی قضایی فرد مذکور را به ساختمان اورژانس اجتماعی واقع در خیابان کارگر لاهیجان انتقال می‌دهد اما این دختر جوان در ساعت ۱۶ عصر همان روز اقدام به فرار می‌کند، اگرچه ماموران اورژانس اجتماعی وی را متوقف می‌کنند اما او با دخالت برخی عابرین توسط یک خودروی سواری کوئیک متواری می‌شود.

طبق بررسی‌ها او ساعت ۱۹ شب گذشته ۲۱ آبان‌ماه وارد رستورانی در حاشیه استخر لاهیجان شده و به طبقه پنجم می‌رود و با پرتاب خود از پنجره طبقه پنجم ساختمان، اقدام به خودکشی می‌کند.

دختر جوان در پی این سقوط به بیمارستان پیروز لاهیجان منتقل می‌شود اما جانش را از دست می‌دهد.

عکس تزئینی است

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان