دوشنبه, 07 اسفند 1402
دوشنبه, 07 اسفند 1402

در میان کاندیداهای احتمالی شورای شهر رشت، کمال خاوری، یاشار میرجینی و معصومه رجبی سابقه عضویت در ستاد انتخاباتی و دفتر نمایندگی کوچکی نژاد را دارند. محسن مهرورز داماد و عضو اصلی دفتر نماینده رشت هم از دیگر کاندیداهای احتمالی است. مهرداد بردبار از حامیان دانشگاهی جبار کوچکی نژاد در انتخابات مجلس محسوب می شود. همچنین باید از محمدحسن عاقل منش یار قدیمی کوچکی نژاد و پدر یکی از یاران نزدیک به این نماینده رشت نیز نام برد که در مواقع مختلف همراهی خود را با او نشان داده است.

اختصاصی حکایت گیلان | هرچند زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای شهر رشت شروع نشده است، اما گمانه زنی ها و فعالیت های غیر رسمی حکایت از آن دارد که بسیاری از  نزدیکان جبار کوچکی نژاد نماینده اصولگرای  رشت به شدت دنبال فتح کرسی های شورای شهر به نام خود هستند.

جبار کوچکی نژاد که در دوره یازدهم  واسطه مشارکت 25 درصدی مردم شهرستان رشت به عنوان نفر اول به مجلس راه یافته است سابقه چهار دوره حضور در مجلس را دارد، اما در طی دوره های اخیر چندان در امور شورا قدرت چندانی نداشته است و حتی بعضی از روسای شورا از میان منتقدان جدی او انتخاب می شدند. 

به نظر می رسد یاران نزدیک به کوچک نژاد بیشتر از  یاران نزدیک به نمایندگان دیگر رشت به صرافت افتاده اند که شورای شهر را فتح کنند تا بیشتر از گذشته شاهد تقویت نماینده رشت در امور اجرایی و نظارتی باشیم. 

در میان کاندیداهای احتمالی شورای شهر رشت، کمال خاوری، یاشار میرجینی و  معصومه رجبی  سابقه عضویت در ستاد انتخاباتی و دفتر نمایندگی کوچکی نژاد را دارند. محسن مهرورز داماد و عضو اصلی دفتر  نماینده رشت هم از دیگر کاندیداهای احتمالی است. مهرداد بردبار از  حامیان دانشگاهی جبار کوچکی نژاد در انتخابات مجلس محسوب می شود. همچنین باید از محمدحسن عاقل منش یار قدیمی کوچکی نژاد و پدر یکی از یاران نزدیک به این نماینده رشت نیز نام برد که در مواقع مختلف همراهی خود را با او نشان داده است. به جزء این ها لیستی از افراد مختلف نیز هستند که قصد نزدیک شدن به این نماینده را دارند.

در دوره گذشته شاهد آن بودیم که غلامعلی جعفرزاده دیگر نماینده رشت لیست انتخاباتی را به نام خود منتشر کرد که البته چندان توفیقی بدست نیاورد. شاید کوچکی نژاد نیز علاقه مند باشد که روش جعفرزاده را تکرار کند و کاندیداهای خود را به صورت غیررسمی حمایت کند. البته گفتنی است کوچکی نژاد عضو هیات نظارت بر انخابات شوراهای استان گیلان می باشد و از نظر قانونی حق موضع گیری انتخاباتی را نخواهد داشت. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان