جمعه, 17 آذر 1402
جمعه, 17 آذر 1402
کوچکی نژاد درخصوص بازداشت مسئول دفترش:

اینگونه نبوده که مسئول دفترم کاری بکند تا وی را دستگیر کنند

۱۴۰۲/۰۸/۱۷ ۲۲:۳۳ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس با تائید بازداشت مسئول دفترش گفت: مسئول دفترم بازداشت موقت بوده که با قرار وثیقه آزاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه من در جریان مکاتبات مسئول دفترم بودم و تخلفی از سوی وی صورت نگرفت، افزود: مکاتباتی را مسئول دفترم داشته که مثلا این پول را به فلان هیئت و یا مدرسه بدهید و من در جریان بودم. اینها جرم نیست و در راستای ایفای وظیفه نمایندگی است.

کوچکی نژاد با بیان اینکه از دفترم مکاتباتی با وزارت ورزش و جوانان برای پرداخت پول به یک جا انجام شد، تصریح کرد: اگر یک فرد خائنی در وزارت ورزش و جوانان پیدا شود که پول را به حساب هیئت واریز نکند و برای خودش بردارد، چه ربطی به ما و دفتر ما دارد. این یک مساله عادی است.

وی ادامه داد: یک پرونده ای مربوط به یک فرد است که بیش از یک سال مطرح است اما به سمت دفتر من آوردند. اینگونه نبوده که مسئول دفترم کاری بکند تا وی را دستگیر کنند.

مسئول دفترم را بابت آن پرونده بعنوان مطلع خواستند که وی در آنجا به قاضی اعتراض کرده و به همین دلیل قاضی وی را بازداشت کرد.

نماینده رشت در مجلس اظهار داشت: وقتی یک فرد اختلاس می کند و یا رشوه می گیرد، جرم است اما وقتی که فردی در دفتر نماینده مکاتبه می کند، جرم نیست. این مکاتبات را همه نمایندگان و دفاتر آنها دارند، جرم نیست.

کوچکی نژاد در خصوص جعل امضایی که گفته می شود مسئول دفترش انجام داده، گفت: هیچ جعل امضایی صورت نگرفت بلکه همه با امضای خودم انجام شد. مهر را در اختیار دفترم قرار دادم تا کارها را انجام دهد. همه دفاتر نمایندگان این کار را می کنند.

وی افزود: مثلا یک فرد ۲۰ میلیون پول می خواهد وی را به کمیته امداد یا جای دیگر معرفی می کنند که مثلا یک میلیون به وی بدهند. اینها که اختلاس نیست.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان