پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402
درباره ابهامات سمت مدیرکل پیشین ارشاد گیلان؛

رضا ثقتی پست نگرفته، ولی اخراج هم نشده است!

۱۴۰۲/۰۸/۱۴ ۲۰:۰۴ چاپ

اختصاصی حکایت گیلان | ساعاتی پیش پژمان موسوی سردبیر ماهنامه تجربه در توئیتی مدعی شد رضا ثقتی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد استان گیلان  مجددا در وزارت ارشاد حکم گرفته و در دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت ارشاد مشغول به کار شده است.

محمدمهدی سموعی رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد گفت: این خبر کذب است و آقای پژمان موسوی سردبیر ماهنامه تجربه کاملا دروغ‌پراکنی می‌کند. برکناری رضا ثقتی به دلیل فساد اخلاقی با امضای شخص وزیر ارشاد انجام گرفته و پس از آن ثقتی به هیچ مسئولیت جدیدی در وزارتخانه منصوب نشده است.

مهدی سموعی در  ادامه نوشت: ثقتی همان روز کنار رفت و جایگزینش معرفی شد، و دستگاه قضا درحال بررسی، حقیقت‌یابی و پیگیری پرونده اوست. او بواسطه مباحث ناگزیر پرسنلی، در اختیار امور استان‌ها قرار گرفته تا زمانی که پرونده قضایی وی تعیین تکلیف گردد و هیچ مسئولیتی ندارد».

ظاهرا آنطور که از جوابیه روابط عمومی ارشاد منتشر شده مدیرکل پیشین ارشاد گیلان تا تعیین تکلیف نهایی همچنان در این وزارتخانه قرار دارد و از آنجا که هیچ پرسنلی نمی‌تواند بدون پست سازمانی باقی بماند به یک مرکز جدید منتقل شده است. البته  این پست مدیریتی نیست و احتمالا یک سمت کارشناسی تا تعیین تکلیف نهایی است. این که مدیرکل پیشین سرکار حاضر می‌شود و حقوق دریافت می‌کند نامشخص است. البته طبق قانون باید برای کار کردن حقوق پرداخت شود.  هرچند بسیاری از کارشناسان در سطوح وزارتخانه‌های مختلف هستند که بدون حضور در محل کار حقوق دریافت می‌کنند. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان