پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ۵۰ شهر گیلان با حضور دانش آموزان و قشر‌های مختلف مردم آغاز شد.

راهپیمایان در این تجمع با در دست داشتن پرچمهای مختلف از جمله ایران و فلسطین شعارهای مختلفی از جمله « مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند. ، 

خبرگزاری صداوسیما درباره این راهپیمایی نوشت: امروز مردم انقلابی و ولایی سراسر گیلان زیر باران رحمت الهی، فریاد پایبندی به آرمان‌های انقلاب، شهدا و ولایت فقیه سر داده و محکم‌تر از سال‌های گذشته انزجار و برائت شان را از استکبار جهانی و رژیم جنایتکار و کودک کُش صهیونیستی نشان دادند. 
مردم شهر رشت هم امروز از ۲ مسیر «سپاه پاسداران، میدان پاسداران، میدان فرهنگ، خیابان امام خمینی (ره)، پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری رشت)» و ورزشگاه شهید عضدی، بلوار نامجو، خیابان پرستار، میدان فرهنگ، خیابان امام خمینی (ره) خود را به پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب (شهرداری رشت) رساندند.
در کنار هم قرار گرفتن اهل تشیع و تسنن در راهپیمایی شهرستان‌های تالش، رضوانشهر و آستارا نمادی از وحدت و انسجام ملی در دفاع از ارزش‌های والای انقلاب، شهدا و رهبری است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان