جمعه, 17 آذر 1402
جمعه, 17 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | همزمان با هفته بسیج دانش آموزی سرپرست فرمانداری رشت در دیدار با جمعی از دانش آموزان بسیجی ، از ۴ دانش آموز بسیجی برتر علمی و فرهنگی در مراسمی در فرمانداری رشت با اهدای لوح ، قدردانی کرد. 

کیا عاشوری سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه‌ی برگزاری این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی، گفت : امروز دشمنان انقلاب به نقش مهم دانش آموزان در پیشبرد اهداف انقلاب پی برده‌اند و با راه انداختن جنگ شناختی به دنبال سرگرم کردن این قشر تأثیرگذار در فضای مجازی است.

وی به نقش اثرگذار دانش آموزان بسیجی و نخبگان نوجوان در خنثی سازی توطئه‌های دشمنان اشاره و تصریح کرد: ایجاد هم افزایی فرهنگی بین مدرسه، خانه و مسجد ضرورت دارد.

کیا عاشوری با تأکید بر اینکه دانش آموزان بسیجی سفیران جبهه فرهنگی انقلاب در مدارس هستند، افزود: دانش آموزان بسیجی باید با حضور فعالانه در مدارس، انگیزه و امید را در بین همکلاسی‌ها و دوستان خود تقویت کنند.

وی با اشاره به رسالت معلمان در جنگ ترکیبی دشمنان ، اضافه کرد: امروز جهاد تبیین در مدارس بسیار واجب است ، زیرا  دشمن بر قشر دانش‌آموز تمرکز کرده است.

سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر مجموعه بسیج به عنوان یکی از شاهکار‌های امام راحل، گفت: در طول ۸ سال دفاع مقدس ، جبهه‌های جنگ مانند مدارسی بود که همه اقشار جامعه به ویژه ۳۶ هزار دانش آموز در آن حضور داشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه امکانات و سرانه آموزشی رشت مناسب نیست، افزود: دولت مصمم است تا این مشکلات را برطرف کند.

همچنین در این نشست تعدادی از دانش آموزان نخبه بسیجی شهر رشت نظرات و پیشنهادات خود در حوزه‌های مختلف مطرح کردند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان