جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

اختصاصی حکایت گیلان |با تایید مرگ متیو پری، بازیگر، کمدین و تهیه کننده برجسته آمریکایی-کانادایی در سن 54 سالگی،  شایعات زیادی درباره مرگ او  شنیده می‌شود. این بازیگر  بیشتر برای بازی در نقش «چندلر بینگ» در سریال کمدی دهه ۱۹۹۰ «فرندز» شناخته می‌شد.

«تی ام زد» خبرگزاری متعلق به فاکس نیوز نوشته است : فعلا  موجی از گمانه زنی ها مبنی بر اینکه پری ممکن است به قتل رسیده باشد  به گوش می‌رسد. ولی در حال حاضر، علت دقیق مرگ پری هنوز مشخص نیست.

این رسانه گفته است گفته اند که جسد این بازیگر در یک جکوزی خانه‌اش در لس آنجلس  پیدا شده است. 

 طبق همین گزارش، هیچ گونه مواد مخدر یا الکلی در صحنه پیدا نشد  و فعلا مرگ او با ایست قلبی اعلام شده است. برخی معتقدند که پری ممکن است غرق شده باشد، زیرا او در جکوزی پیدا شده است، اما این خبر هنوز تایید نشده است.

این بازیگر کهنه کار پیش از این در مورد مبارزه خود با اعتیاد صحبت کرده است. تنها چند روز قبل از مرگ، پری آخرین عکس خود  را داخل یک استخر در اینستاگرام منتشر کرد.

 

با انتشار خبر مرگ متیو پری، بسیاری شروع به جستجوی درگذشت او کردند. پری شخصیت بسیار محبوبی بود و مرگ ناگهانی او بسیاری را به شدت متاثر کرد. هنرمندان و طرفداران و  فالوورهای وی در شبکه های اجتماعی مختلف ابراز تاسف و ادای احترام خود را به اشتراک می گذارند.

جزئیات مراسم تشییع جنازه او هنوز اعلام نشده و بسیاری مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر هستند.

از آنجایی که علت مرگ وی هنوز تایید نشده است، می‌توان منتظر به‌روزرسانی‌های بعدی از سوی مقامات مربوطه بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان