شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | لیست بازیگرانی که به خاطر حجاب ممنوع الکار شده‌اند توسط اداره نظارت سازمان سینمایی رسما اعلام شد.

سرانجام بعد از مصاحبه‌های پراکنده و ضد و نقیض ماه های گذشته مقامات سازمان سینمایی، مدیر اداره نظارت این سازمان دیروز رسما از ممنوع الکاری بازیگران زن کشف حجاب کرده خبر داد و اعلام کرد این بازیگران دیگر در فیلم تازه ای بازی نخواهند کرد.

حبیب ایل بیگی به ایرنا گفت: «آنها به دلیل محدودیتی که برایشان وجود دارد نمی توانند در فیلمهای سینمایی بازی .کنند آثار قبلی شان به تدریج منتشر میشود که مالکان فیلمها متضرر نشوند چون سرمایه زیادی خرج شده .است ولی از این به بعد نمیتوانند در فیلم جدیدی بازی کنند.»

به این ترتیب فهرستی شامل چندین بازیگر زن مطرح سینمای ایران ممنوع الکار خواهند شد بازیگرانی چون باران کوثری، ویشکا آسایش ترانه علیدوستی کتایون ریاحی پانته آ بهرام، هنگامه قاضیانی، پگاه آهنگرانی، مریم بوبانی، گلاب آدینه فاطمه معتمد آریا، شقایق دهقان و افسانه بایگان ….. در این فهرست قرار دارند که از این جمع افسانه بایگان و هنگامه قاضیانی از بازیگری خداحافظی کرده اند و پگاه آهنگرانی و ویشکا آسایش هم خارج از ایران هستند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان