پنجشنبه, 03 اسفند 1402
پنجشنبه, 03 اسفند 1402

آیت الله رسول فلاحتی گفت: مقاله‌ای که درخصوص میزان دینداری مردم گیلان در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها با بی دقتی منتشر شد کاملا ناقص بود.

به گزارش حکایت گیلان | نماینده ولی فقیه در گیلان در خطبه های نماز جمعه امروز رشت در مصلای امام خمینی این شهر با اشاره به انتشار مقاله ای در خصوص میزان دینداری مردم گیلان افزود: این مقاله که مردم گیلان و رشت را بی دین ترین مردم ایران معرفی کرد یک مقاله کاملا ناقص و جامعه آماری آن نادرست است.

آیت الله فلاحتی گفت: مردم گیلان و رشت تنها عده ی محدود که عفاف را رعایت نمی کنند، نیستند؛ بلکه مردان و زنان غیور و دیندار گیلان را باید در صفوف راهپیمایی های عظیم و همان هایی که در ایام شهادت سردار سلیمانی به خیابان ها آمدند دید.

وی افزود: کسانی که چنین مقاله های ناقصی را منتشر می کنند فراموش کرده اند که سردار سلیمانی در جمع مردم گیلان خود را از این خطه می داند و به گیلانی بودنش افتخار می کند.

امام جمعه رشت گفت: گیلان سرزمین خانواده های هشت هزار شهید است و مردم این دیار در مسیر ارزشهای انقلاب اسلامی استوار ایستاده اند.

نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با گرامیداشت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بازگشت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی افزود: اینکه ملت ایران بیش از 40سال در برابر زورگویان و استکبار جهانی ایستاد نشان از سربلندی و سرافرازی این ملت است.
آیت الله فلاحتی گفت: نسل جوان ایران اسلامی نیز این تلاش ها را حفظ و به نتیجه نهایی خواهد رساند.

وی به سیاست های دولت جدید آمریکا هم اشاره کرد و افزود: نباید فریب لبخندهای سیاستمداران آمریکایی را خورد چرا که آنها همواره برای جمهوری اسلامی نقشه های شوم دارند.

امام جمعه رشت با اشاره به اصلاح لایحه بودجه کشور توسط مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه جدید بودجه حدود 30مصوبه دیگر از جمله حذف ارز 4200تومانی، حذف معافیت مالیاتی هنرمندانی که بالای 500میلیون تومان در سال درآمد دارند، افزایش تعرفه گوشی های لوکس وارداتی و الزام دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی به شفافیت پرداخت حقوق کارکنان گنجانده شده که بسیار خوب و مؤثر خواهد بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان