جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |  علیرضا محمدی فر برادر مرحومه وحیده محمدی فر و برادر همسر داریوش مهرجویی درمتنی که برای ایلنا ارسال کرده ، آورده است: تعداد زیادی تحلیل درباره فاجعه قتل زنده یادان داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر در فضای مجازی منتشر شده است.

 
وی ادامه داد: نکته دیگری نمی‌توانم به آنها اضافه کنم، فعلاً سلامت مونای عزیزم از همه چیز مهم‌تر است. دیشب که گریه می‌کرد به من می‌گفت دایی رضا کاشکی علم غیب داشتم تا جلوی فاجعه را بگیرم؛ راست می‌گفت امروز برای امنیت به علم غیب نیاز داریم.

 
محمدی‌فر  تصریح کرد: پاره‌ای از خبرگزاری‌ها که هدفشان معلوم نیست به خانواده شناخته شده محمدی‌فر اتهامات کذب و کثیفی نسبت داده‌اند. نه تنها هیچ یک از اعضای خانواده محمدی‌فر با زنده یادان داریوش مهرجویی و وحیده محمدی‌فر اختلافات مالی نداشته‌اند؛ بین آنها همواره صمیمییت و عشق برقرار بوده است ضمناً هیچ یک از اعضای این خانواده که در پیشبرد فرهنگ، علم و دموکراسی در کشور سالیانی دراز فعال بوده‌اند، بازداشت نشده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: افزون بر این در اداره آگاهی نیز از علیرضا محمدی خواستند که بلافاصله شکایتی علیه قاتل یا قاتلین تنظیم کند. به زودی شکایت علیه مفتریان برای اعاده حیثیت تنظیم خواهد شد.

 
 

 

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان