پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | فرمانده انتظامی رشت از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی و تخریب خودرو در بلوار ولیعصر رشت  و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی ۲۵ مهر در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر با بیان نقش غیرقابل انکار سلاح‌های غیرمجاز در بروز درگیری‌ها و به مخاطره افتادن امنیت روانی شهروندان، اظهار کرد: حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس در چارچوب قانون با این مسئله با جدیت برخورد می‌کند.

وی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی و تخریب یک دستگاه خودرو در یکی از محله‌های شهرستان رشت، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه پس از حضور پلیس در مکان اعلامی و بررسی‌های صورت گرفته مشخص، فردی به علت اختلاف با یک نفر دیگر با اسلحه شکاری به سمت خودرو ام‌وی‌ام وی تیراندازی کرده و متواری شده است، افزود: با اقدامات پلیسی صورت گرفته محل اختفاء متهم شناسایی و این فرد دستگیر شد.

این مقام انتظامی از کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز خبر داد و تصریح کرد: عامل تیراندازی و تخریب خودرو که مردی ۲۸ ساله است علت و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ حافظی خاطرنشان کرد: هر کس به هر نوع امنیت مردم را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبرو خواهد شد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان