پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | راننده فاقد گواهینامه رانندگی بعد عبور از تقاطع شهید باستانی شعار به خودروهای پارک شده در گلباغ نماز رشت برخورد کرد و خودروی وی واژگون شد. 

این حادثه واژگونی خودروی سواری سمند ساعت  21  دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲ به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد و سریعا یک تیم مشتمل بر سه آتش آسان بوسیله یک دستگاه خودروی نجات و اطفایی به محل حادثه واقع  تقاطع پل شهید باستانی شعار ابتدای گلباغ نماز اعزام شدند.

خودروی سمند  پس از عبور از تقاطع و برخورد با دو خودروی ۲۰۶ و لیفانx60  پارک شده در کنار خیابان واژگون شده بود .

سرهنگ"امیر طالبی" رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان  درباره این خبر گفت: راننده سمند که مردی حدودا ۲۷ ساله است فاقد گواهینامه بوده و در این حادثه متاسفانه سه نفر مصدوم شدند که با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل، علت حادثه در دست بررسی است

این مقام انتظامی در پایان اظهار داشت: خانواده ها از قرار دادن وسیله نقلیه در اختیار فرزندان فاقد گواهینامه به صورت جدی پرهیز کنند در غیر اینصورت عواقب این اشتباه، آنها را گرفتار پرداخت خسارت و دیه می کند.

 24 ساعت قبل از این هم پس از مشاجره دو فلافل فروش در بلوار گلباغ نماز رشت، یکی از این افراد با خودسوزی منجر به مصدومیت خود و سه نفر دیگر و خودروی فلافل فروشی شد. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان