سه شنبه, 08 اسفند 1402
سه شنبه, 08 اسفند 1402

وزیر ارشاد دولت احمدی نژاد و عضو جمنا می گوید: اصلاح طلبان همواره یک رقیب جدی محسوب می‌شوند و به غیر از ۸ سال تقریبا در همه دولتها و مجالس نقش داشته‌اند و چهره‌های متعددی دارند که با آنها به میدان رقابت ورود پیدا کنند.

به گزارش حکایت گیلان، وزیر ارشاد دولت احمدی نژاد و عضو جمنا می گوید: اصلاح طلبان همواره یک رقیب جدی محسوب می‌شوند و به غیر از ۸ سال تقریبا در همه دولتها و مجالس نقش داشته‌اند و چهره‌های متعددی دارند که با آنها به میدان رقابت ورود پیدا کنند.

حسینی:

حمایت از کاندیدای ناشناخته یا کمتر شناخته شده در انتخابات ۱۴۰۰ ریسک است.

چهره‌های جدید فرصت و مجال کافی برای معرفی توانمندی‌ها و برنامه‌های خود ندارد و برخی از کسانی هم که برای انتخابات مطرح شده‌اند در واقع در حد و اندازه‌ ریاست‌جمهوری نیستند.

اصولگرایان برای انتخاب کاندیدای نهایی فرصت کمی دارند. باید این واقعیت را بپذیریم که در حال حاضر همین چهره‌های معروف، امکان مشارکت فعال و جلب حمایت مردم را دارند.

برخی می گویند رئیسی در نیمه راه قوه قضاییه است و بهتر است آنجا بماند.

اگر کرونا نبود اصولگرایان کاندیداهای دیگری به جز قالیباف و رئیسی داشتند.

شرایط کنونی اقتضاء می‌کند که از آقای رئیسی دعوت کنیم وگرنه‌ ترجیح ما در شرایط عادی این است که روسای قوا وارد عرصه انتخابات نشوند.

شورای ائتلاف از شورای وحدت توانمندتر است. البته قرار بر این است که دو شورا در نهایت به توافق برسند، نه اینکه تا آخر از هم جدا باشند.

اصلاح طلبان همواره یک رقیب جدی محسوب می‌شوند. تجربه نشان داده که به توافق رسیدن اصلاح طلبان برای انتخاب کاندیدای واحد، آسان تر از اصولگرایان است، از این رو باید رقابت را جدی بگیریم.

اصلاح طلبان در حال حاضر از پیروزی بایدن به عنوان برگ برنده خود یاد می‌کنند و به این وسیله افکار عمومی را تحت تاثیر قرار می دهند و رسانه های فرامرزی هم معمولا سازگاری بیشتری با این جریان دارند.

منبع : خبرآنلاین

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان