پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | باحضور معاون مناطق محروم رئیس جمهور اختتامیه نمایشگاه روستا آباد بعد از یک هفته برگزاری در محل مصلای امام خمینی(ره) به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی دهکده گردشگری دکتر خاکی به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، سیدامیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در حاشیه برگزاری اختتامیه نمایشگاه روستاآباد گفت: تعداد بازدیدکنندگان از نخستین نمایشگاه روستا آباد به بیش از ۲ میلیون نفر رسید و روز اول ۱۰۰ هزار نفر، روز دوم ۳۰۰ هزار، روز جمعه ۵۵۰ هزار نفر،‌ روز شنبه ۲۰۰ هزار نفر، روز یکشنبه ۲۳۰ هزار نفر ، دوشنبه ۲۶۰ هزار و سه شنبه ۳۸۰ هزار نفر از نمایشگاه روستا آباد بازدید کردند.
در این راستا دهکده پروتئینی گردشگری دکتر خاکی با برپایی ۵ غرفه در حوزه های فراورده های لبنی و پروتئینی و غذاهای سنتی با ارائه محصولات تولیدی و ارگانیک ،با استقبال بی نظیر عموم مردم مواجه شد و با ارائه محصولات خود توانست رضایتمندی قابل توجهی در سطح نمایشگاه ایجاد کند .
در کنار حضور پر شور مردم ، بازدید مسئولان کشوری و استانی و مدیران شرکت های خصوصی نیز از غرفه دهکده دکتر خاکی نیز چشمگیر بود که منجر به قراردادهای متنوعی در حوزه تولید و عرضه محصولات دهکده و تقویت فضای گردشگری مجموعه شد.
در حال حاضر 28 درصد جمعیت کشور در مناطق روستایی و عشایری ساکن بوده که سهم 45 درصدی در تولید مواد غذایی و گوشت قرمز را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده دارند و یک جامعه تولیدی هستند که حافظ فرهنگ‌ها و آداب و سنن ایرانی می باشند که دهکده پروتئینی گردشگری دکتر خاکی می تواند در نمایشگاههای آینده در سطح ملی و بین المللی بعنوان نماینده قدرتمند استان گیلان با برند های دیگر به رقابت بپردازد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان