پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402
قابل توجه نماینده ای که وعده می داد؛

بانوان ملوان هر هفته پرشورتر و امکاناتشان ضعیف تر!+فیلم

۱۴۰۲/۰۷/۱۸ ۱۰:۱۱ چاپ

اختصاصی  حکایت گیلان | دیدار تیم‌های فوتبال ملوان بندرانزلی و نساجی قائمشهر، سومین دیداری بود که بانوان انزلیچی اجازه حضور در استادیوم این شهر را برای تشویق تیم محبوبشان داشتند و به گواه حاضرین در استادیوم حضور بانوان باعث کم شدن تنش در مسابقات و بالا رفتن سطح کیفی بازی‌ها شده است.

اما در این میان شرایط نامناسب جایگاه بانوان، اعتراضات فراوانی به همراه داشته است. با توجه به اینکه در هر دیدار بر تعداد بانوان هوادار افزوده می‌شود؛ کمبود ظرفیت و نبود امکانات مناسب، مشهودتر می‌شود.

استادیوم مرحوم سیروس قایقران روز یکشنبه شاهد حدود دو هزار نفر از بانوان انزلیچی بود که به سکویی با ظرفیت بسیار کمتر، هدایت شدند و تا پایان بازی به صورت ایستاده و در فضای اندک تیم محبوبشان را تشویق کردند.

این شرایط دور از شأن‌ در حالی برای بانوان علاقه‌مند به تیم ملوان اتفاق افتاده است که سکوی دیگری درست در کنار سکوی بانوان ملوان، سالها مخروبه است و قابل استفاده نمی باشد. به نظر می‌رسد یکی از مکان‌هایی که هرگز قرار نیست در انزلی به شرایط قابل قبول و در حد لیاقت مردم و تیم فوتبال ملوان برسد؛ استادیوم این شهرستان است.

نماینده بندرانزلی که پیش از انتخابات نیز وعده تجهیز کامل استادیوم این شهر را در سخنرانی ها و محافل خود به مردم داده بود تا کنون موفق به تجهیز اساسی و کامل استادیوم نشده است. سوال ما این است که پس از گذشت چهار سال از حضور نماینده ای در سطح ملی با تجارب ورزشی و عمرانی چگونه هنوز بودجه لازم برای تجهیز استادیوم تامین نشده است؟

نماینده شهرستان بندرانزلی تیرماه سال ۹۹ و در آغاز دوره خدمت خود، طی بازدیدی از استادیوم انزلی از شرایط نامساعد این استادیوم گلایه و ابراز تعجب کرده بودند و ابراز امیدواری کردند در آینده نزدیک استادیوم در شأن‌ مردم انزلی و هواداران ملوان، مجهز شود. آیا لیاقت مردم انزلی چنین وضعیتی بوده است؟

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان