پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان در خصوص معافیت سرباز قهرمان گفت: بر اساس قانون نفرات برتر مسابقات المپیک، مسابقات جهانی و آسیایی تحت پوشش کمیته بین‌المللی المپیک می‌توانند از معافیت سربازی بهره‌مند شوند.

سرهنگ اسماعیل رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: براساس قانون نفرات برتر مسابقات المپیک، مسابقات جهانی و آسیایی تحت پوشش کمیته بین‌المللی المپیک می‌توانند از معافیت سربازی بهره‌مند شوند.

وی افزود: ورزشکارانی که در مسابقات جهانی، آسیایی و المپیک به خاطر همدردی با مردم مظلوم فلسطین و عدم رسمیت رژیم غاصب صهیونیستی از مسابقه با ورزشکاران آنان خودداری می‌کنند و امکان قهرمانی این ورزشکاران وجود داشته به خاطر ارج نهادن به تصمیم این افراد در صورت ارسال درخواست وزارت ورزش و تایید ستاد کل نیروهای مسلح در شمول تسهیلات مربوطه قرار می‌گیرند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش و ایتا به نشانی @khabaresarbazi از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان