جمعه, 04 اسفند 1402
جمعه, 04 اسفند 1402
پایان رافت سرمربی تیم شهرداری آستارا:

خواهشمندیم ورزشگاه وحدت آستارا را تجهیز کنند | شاگرد مکتب ملوان هستم

۱۳۹۹/۱۱/۰۸ ۱۲:۵۹ چاپ

سرمربی تیم شهرداری آستارا با بیان اینکه بازی خیلی سختی بود، گفت: به مازیار زارع و تیم جوان و خوبش تبریک عرض می‌کنم و از بازیکنان خودم تشکر می‌کنم، ما مشکلات زیادی داشتیم و امیدواریم که مسئولین کمک کنند چون تیم ما شایستگی‌های زیادی دارد.

به گزارش حکایت گیلان، پایان رأفت امروز در گفت‌وگویی با اشاره به‌سختی بازی شهرآورد مقابل ملوان اظهار کرد: به مازیار زارع و تیم جوان و خوبش تبریک عرض می‌کنم و از بازیکنان خودم کمال تشکر را دارم، ما مشکلات زیادی داشتیم و امیدواریم که مسؤولین کمک کنند چون تیم ما شایستگی‌های زیادی دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون آستارا طعم میزبانی را نچشیده است، افزود: تیم شهرداری آستارا بعد از گذشت یازده هفته همچنان میهمان است و حتی از تیم‌های میهمان هم دیرتر به زمین مسابقه می‌رسد و لیاقت تیم و شهر ما این است که در زمین خودمان بازی کنیم و تنها تیمی در لیگ یک هستیم که نتوانستیم در زمین خانگی خودمان میزبان باشیم و عدالت نیست که این‌گونه در مقابل حریفان قرار بگیریم.

سرمربی تیم شهرداری آستارا با بیان اینکه پیمودن مسافت‌های طولانی باعث مشکلات فراوانی است، گفت: از مسؤولین خواهش می‌کنم که ورزشگاه وحدت آستارا را تجهیز کنند تا مشکلات ما برطرف شود، بازیکنان در هفته گذشته بیش از چهار هزار کیلومتر مسافت را آمدوشد کرده‌اند که باعث خستگی بازیکنان خواهد شد.

رأفت آرش افشین را بازیکن تأثیرگذاری دانست و تصریح کرد: من اعتقاد قلبی به آرش دارم و شاید بعضی از مربیان آرش را به تمرینات خودشان بردند و از او استفاده نکردند ولی او بازیکن بسیار بزرگی است و بسیار بااخلاق است، قبل از اینکه بازی شروع شود پژمان ثباتی بازوبند کاپیتانی خودش را به آرش افشین داد که این نشان‌دهنده منش پهلوانی است که بازیکنان ما دارند و من همچنین بازیکنانی را می‌خواهم که در اختیار تیم باشند.

وی با بیان اینکه شاگرد مکتب ملوان است، افزود: من افتخار پوشیدن پیراهن ملوان را دارم و شاگرد مکتب ملوان هستم و تیم باریشه و قدیمی کشور است و در این بازی هم بازیکن بسیار خوب و آینده داری داشت و صد درصد قوهای سپید در بازی‌های آینده موفق خواهد بود.

سرمربی تیم شهرداری آستارا با بیان اینکه هواداران منتظر پیروزی بودند، تصریح کرد: به هواداران خودمان تبریک عرض می‌کنم، میدانم که آن‌ها هم منتظر پیروزی ما بودند و از اینکه همیشه حامی و پشتیبان ما بودند از آن‌ها تشکر می‌کنم و این نکته را نیز عرض کنم که هیچ‌کس مثل من شهرم را دوست ندارد و من آمده‌ام به وطنم خدمت کنم و کارهایی انجام ندهند که آزرده‌خاطر شویم و باهوش باشند، اجازه ندهند حاشیه به تیم رخنه کند و هنوز چیزی تمام نشده و هفته یازدهم است و از الآن برای بازی قشقایی برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان