جمعه, 10 آذر 1402
جمعه, 10 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان |جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۲۰ نفر اراذل و اوباش که اقدام به درگیری، قدرت‌نمایی، ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد، راهبندان و اخلال در نظم عمومی در شهرستان رشت می‌کردند، خبر داد.

 

به نقل از  رکنا، سردار «حسین حسن‌پور» با هشدار به مخلان نظم و امینت، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز مجموعه انتظامی اعلام کرد و اظهار داشت: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش برخورد قانونی می‌کند.

وی در ادامه گفت: در راستای برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و افراد شرور، ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اشرافیت اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی، اراذل و اوباشی که اقدام به درگیری، قدرت‌نمایی، ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد، راهبندان و اخلال در آسایش و آرامش مردم در منطقه حمیدیان شهرستان رشت می‌کردند را مورد شناسایی قرار دادند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۲۰ نفر اراذل و اوباش با هماهنگی قضائی و پس از تعقیب و مراقبت‌های صورت گرفته در یکی از خیابان‌های محله مورد نظر خبر داد و با بیان اینکه از این افراد که تعدادی از آن‌ها اراذل و اوباش شناسنامه‌دار و برخی هم نوظهور هستند، ۲۱ تیغه سلاح سرد از قبیل شمشیر، قمه و چاقو و مقداری مواد مخدر کشف شد، افزود: ۴ دستگاه موتورسیکلت و ۵ دستگاه خودرو متعلق به متهمان نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: اراذل و اوباش دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سردار حسن‌پور در پایان با تاکید بر اینکه فعالیت و اقدامات افراد شرور و اراذل و اوباش به صورت مداوم رصد می‌شود، خاطرنشان کرد: افرادی که به خواهند نظم و امنیت جامعه را خدشه‌دار کنند با برخورد مقتدرانه و قانونی مجموعه انتظامی مواجه خواهند شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان