شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402
واکنش شهردار خمام به انتقادات مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان گیلان:

کودکان خمام وارد جوانی و میانسالی شدند و هنوز خبری از ساخت ساختمان کانون نیست!

۱۴۰۲/۰۷/۱۰ ۱۹:۴۰ چاپ

به گزارش حکایت گیلان | شهردار خمام در واکنش به گلایه مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان مبنی‌بر ساخته‌شدن مغازه در ورودی ساختمان این‌کانون، عنوان کرد: بعد از ۱۵ سال تعلل و بی‌تفاوتی، کودکان شهر خمام از مرحله نوجوانی عبور کرده و به مرحله جوانی یا میانسالی رسیده‌اند.


علی رغم تمام رایزنی‌های صورت‌گرفته برای تکمیل و آغاز به‌کار مرکز فرهنگی هنری کانون خمام‌ اما با گذشت حدود ۱۵ سال هنوز کانون پرورش فکری خمام نه تنها هنوز به بهره برداری نرسیده بلکه ساختمان آن نیز تکمیل نشده است.

شهردار خمام در بهمن ماه سال ۱۴۰۱ نیز از صدور رای تخریب برای ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کمیسیون ماده ۱۰۰ خبر داده بود.

اما روز گذشته، سیدجلیل میرعظیمی مدیر کل کانون پرورش فکری استان گیلان در جمع خبرنگاران درباره ساختمان کانون شهرستان خمام‌ بیان کرده بود:ساختمان کانون را حیثیت کانون میدانم و بحث ساختمان کانون در خمام را به جد پیگیری کرده‌ایم و برای بازسازی این ساختمان ۳ میلیارد در نظر گرفته شده است اما متاسفانه تا الان به بهره برداری نرسیده است. شاهد این هستیم که متاسفانه ورودی ساختمان کانون مغازه ساخته شده است و بسیار معترض شده‌ایم و تا شورای تامین هم این مبحث خواهد رفت، چون زمین‌های کانون متعلق به شهرداری‌ها است و برخی از این شهرداری‌ها اذیت می‌کنند.

واکنش شهرداری خمام به اظهارات مدیرکل کانون پرورش‌فکری

شهردار خمام در واکنش به گلایه مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان مبنی‌بر ساخته‌شدن مغازه در ورودی ساختمان این‌کانون، عنوان کرد: بعد از ۱۵ سال تعلل و بی‌تفاوتی، کودکان شهر خمام از مرحله نوجوانی عبور کرده و به مرحله جوانی یا میانسالی رسیده‌اند.

ابوالحسن سیمایی در بخش دیگری از این جوابیه با بیان اینکه در سال ۱۴۰۲ به‌تازگی یادشان آمده که به‌جای دغدغه ساختن ساختمان مذکور، به‌فکر بازسازی آن بیفتند، تصریح کرد: شهرداری تاکنون آثاری از پیگیری مدیران در جهت رفع موانع قانونی ایجاد شده توسط پیمانکار ساخت سازه‌ی نیمه‌کاره و بدون مجوز کانون، مشاهده نکرده است.
وی با تاکید بر آنکه بیش‌از ۹۰ درصد از زمین‌های در اختیار ادارات شهرستان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر خمام تامین و به‌صورت رایگان اهدا گردیده، تصریح کرد: این بی‌انصافی است که به‌جای قدرشناسی از فضیلت‌ها، از صفت ناصواب برای شهرداری‌ها استفاده می‌گردد.
در پایان شهردار خمام بیان کرد؛ مدیریت شهری به‌دور از هرگونه هیاهوی رسانه‌ای، فشارهای سیاسی و بعضاً بغض‌آلود، به میثاق خود با مردم عزیز و فهیم شهر خمام پایبند خواهد بود و با هیچ فرد و گروهی بر سر منافع شهر معامله نخواهد کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان