پنجشنبه, 16 آذر 1402
پنجشنبه, 16 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | تیم کوراش ایران با یک طلا، یک نقره و برنز دیگر به کار خود در بازیهای آسیایی پایان داد. 

در ادامه پیکارهای روز پایانی مسابقات کوراش بازی‌های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو، صادق آذرنگ، کوراش‌کار فدراسیون ووشو در وزن ۹۰- کیلوگرم در دیدار نخست خود به مصاف کومار چائوهان از هند رفت و ضمن برتری در این بازی راهی مرحله نیمه‌نهایی شد.

نماینده کوراش کشورمان در مرحله ماقبل فینال به مصاف عطایف از ترکمنستان رفت و با نمایشی زیبا ضمن ضربه فنی کردن حریف خود به ‌فینال راه یافت.

 آذرنگ در دیدار نهایی به مصاف کیم از کره‌جنوبی رفت و ضمن کسب برتری در این دیدار به مدال طلا این دسته وزنی دست یافت.

همچنین زهرا باقری نماینده وزن ۸۷- کیلوگرم کوراش پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک چهارم به مصاف سالیوااز قرقیزستان رفت و با برتری در این دیدار، موفق شد به مرحله نیمه‌نهایی راه یابد و‌ مدال برنز خود را قطعی کند.

باقری در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف وی او از ویتنام رفت و موفق شد ضمن شکست حریف خود به دیدار نهایی این وزن راه یابد. او در فینال به مصاف یو لیو از چین رفت و در پایان این دیدار با قبول شکست مقابل حریف چینی خود به مدال نقره دست یافت.

ملیکا امیدوند نماینده وزن ۸۷-کیلوگرم کوراش زنان نیز  پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک چهارم به مصاف توکاس از هند رفت و‌ ضمن برتری مقابل این حریف به مرحله نیمه‌نهایی رسید. در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف یو لیو از چین رفت، نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال برنز شد.

تیم کوراش پیش از این دو نقره توسط مجید وحید بریمانلو و دنیا آقایی کسب کرده بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان