پنجشنبه, 09 آذر 1402
پنجشنبه, 09 آذر 1402

اختصاصی  حکایت گیلان | علی آقامیرزایی قایقران گیلانی در رقابت های کایاک هزارمتر به مرحله نهایی این رشته در نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی صعود کرد. با توجه به رکوردها او نفر دوم قایقرانان در دور مقدماتی بود و توانایی کسب مدال را دارد.

علی آقامیرزایی در خط ۲ کایاک هزار متر تک نفره مردان با ورزشکارانی از تاجیکستان، هنگ‌کنگ، اندونزی، قزاقستان و سنگاپور به رقابت پرداخت که با زمان ۳ دقیقه و ۴۹ ثانیه به عنوان نفر دوم از خط پایان عبور کرد و راهی فینال شد. تنها قایقران چینی با 3.47 بهتر از آقامیرزایی پارو زد.

آقامیرزایی در بازیهای آسیایی 2014 اینچئون در کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر به مدال نقره و در مسابقات 2018 جاکارتا در کایاک چهار نفره 500 متر به مدال برنز رسید.

همچنین الناز شفیعیان دیگر قایقران گیلانی به همراه هم‌تیمی خود هدیه کاظمی در ماده کایاک ۲ نفره ۵۰۰ متر بانوان به رقابت با حریفانی از قزاقستان، سنگاپور، تایلند و ویتنام پرداختند. در پایان این دو قایقران با زمان یک دقیقه و ۵۶ ثانیه به عنوان تیم سوم از خط پایان عبور کردند و راهی فینال شدند.

عادل مجللی و کیا اسکندانی در ماده کانوی ۲ نفره ۵۰۰ متر قایقرانی مردان با حریفانی از قزاقستان، کره‌جنوبی، هند، فیلیپین و تاجیکستان به رقابت پرداختند که در پایان با زمان یک دقیقه و ۵۳ ثانیه به عنوان تیم دوم از خط پایان عبور کردند و راهی فینال شدند.

در مسابقات امروز بازیهای آسیایی، هانیه رستمیان و امیر جوهری خو مدال برنز تپانچه ۱۰ متر میکس  تیراندازی را کسب کردند.

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان