شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

به گزارش حکایت گیلان | روز دوم بازی‌های آسیایی امروز (دوشنبه سوم مهرماه) آغاز شد و ورزشکاران کشورمان در رشته‌های مختلف به مصاف رقبای خود رفتند.

در روئینگ چهار نفره بانوان، تیم ایران با ترکیب فاطمه مجلل، نازنین ملایی، مهسا جاور و زینب نوروزی با زمان ۶:۵۱.۸۲ دقیقه به مقام دوم رسید و پس از تیم چین، صاحب مدال نقره شد.

نازنین ملایی قایقران گیلانی که دوره گذشته  بازی‌های آسیایی در رقابتهای «دو نفره» به مدال نقره و در «چهار نفره» به برنز رسیده بود، این بار سومین مدال خود را به دست آورد. 

ملایی 31 ساله سه بار در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا به مدال طلا دست یافته است. 

همچنین فرانک پرتوآذر بانوی ملی‌پوش دوچرخه‌سواری ایران صبح امروز در بخش کوهستان با حریفانش رقابت کرد و کار ناتمام دوره گذشته را به سرانجام رساند.

او در این رقابت که به مسافت 20.560 کیلومتر برگزار شد، با زمان 1:42:44 ساعت به مقام سوم دست یافت و صاحب مدال ارزشمند برنز شد. پرتوآذر در دوره قبلی بازی‌های آسیایی یعنی پنج سال پیش، رتبه چهارم را از آن خود کرده بود.

این اولین مدال دوچرخه‌سواری بانوان ایران در تاریخ بازی‌های آسیایی است که توسط پرتوآذر به دست آمده است. در پایان این مسابقه دو رکابزن از کشور چین به مدال‌های طلا و نقره رسیدند.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان