شنبه, 11 آذر 1402
شنبه, 11 آذر 1402

اختصاصی حکایت گیلان | تیم متشکل از امیرحسین محمدپور و رضا قهرمانی در روئینگ سنگین وزن دو نفره به مقام چهارم بازیهای آسیایی 2022 دست یافتند و از کسب مدال باز ماندند. 

محمدپور از گیلان و رضا قهرمانی از آذربایجان غربی در فینال روئینگ دو نفره سنگین وزن با 5 تیم دیگر به رقابت پرداختند که در نهایت با رکورد 6:34.02 به مقام چهارم رسیدند.

محمدپور فردا در فینال تک نفره هم حضور دارد که البته با توجه به رکوردهای قبلی شانس مدال چندانی ندارد.

از سوی دیگر نازنین ملایی دیگر قایقران گیلانی نیز به همراه کیمیا زارعی در رده چهارم روئینگ سبک وزن دو نفره قرار گرفتند. نازنین ملایی و هم تیمیش تنها 26 صدم درصد مقابل رقبای اندونزیایی کم آوردند تا به مدال برنز نرسند. 

با این حال نازنین ملایی فردا احتمالا در فینال تیمی چهار نفره زنان به مدال نقره دست پیدا خواهند کرد. با توجه به رکورد دور مقدماتی تیم ایران متشکل از نازنین ملایی، فاطمه مجلل، مهسا جاور و زینب نوروزی خیلی  پائین تر از چین هستند، اما توانایی رد شدن از تیمهای ویتنام و قزاقستان را دارند. 

در روئینگ سنگین وزن زنان تیم ایران با ترکیب مهسا جاور و زینب نوروزی در رقابت با تیم‌های کره، تایلند، چین، ویتنام و قزاقستان توانست با رکورد 7:17:8 دوم شده و مدال نقره را کسب کند. این اولین مدال ایران در بازیهای آسیایی است. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان